Zrcadlové obklady do kuchyně? Proč ne!

Nový trend, který se pomalu zabydluje i v českých kuchyních, přivítají hlavně majitelé menších prostor. Zrcadlové obklady s sebou přinášejí mnoho nesporných výhod, ale jak už to bývá i jednu základní nevýhodu.

Pokud si prohlédnete naše fotografie, uznáte, že zrcadlové obklady mají něco do sebe. Dají si kromě kuchyně využít i v koupelně a pokud se vám opravdu líbí, můžete si s nimi vydekorovatobývací pokoj. Tam by se ale hodily spíše v nějakém zajímavém ornamentu nebo jen v podobě pásu.

Kamenné obklady: Velká inspirtivní  fotogalerie.

vychyt-vky4.jpg

Zdroj: archiv redakce

Zrcadlové obklady (i jako mozaika) mají mnoho výhod, a hlavně v malých kuchyních se dají využít pro optické zvětšení prostoru. V případě, že máte opravdu malou kuchyň a občas máte u sporáku pocit, že na vás místnost padá, tak po instalaci zrcadlových obkladů se vám bude v kuchyni lépe nejen dýchat ale i pracovat. Od zrcadlových obkladůse odráží světlo, takže i prosvětlení místnosti se počítá.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

Jediné, co bychom zrcadlovým obkladům vytkli, je fakt, že jakmile na nich ulpí otisk prstů, je problém. To znamená, že pokud jste otírali zeď za sporákem po vaření jednou za dva, tři dny, se zrcadlovými obklady do budete muset dělat pravděpodobně po každém vaření. Stačí pár kapek vody z hrnce od špaget a celá kuchyň budí dojem nepořádku.

Velká inspirativní fotogalerie zrcadel

Pokud ale vaříte a máte s sebou na  vysoké židličce drobotinu, můžete sledovat díky zrcadlovým obkladům i to, co se děje za vámi. A tak neztratíte přehled o dětech a ani nic nepřipálíte 🙂

Sabrina Harisová
Foto:stagetecture.com, inspirationforhome.blogspot.com, apartmenttherapy.com

16.4.2012 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist