Originální obrazy na zeď

Trendy typy a nápady návrhářů jdou ruku v ruce s rychlostí a uspěchaností dnešní moderní doby. Pojďme se podívat, jaké originální kousky můžeme dát na zeď, aniž bychom museli sahat hluboko do kapsy.

Foto obraz na malířském plátně
Ať už spadáte k milovníkům klasických obrazů, starožitných rámů, nebo si jen rádi vkládáte pěkné fotky do zajímavých obrub, máme pro vás něco více přepychového. Jedná se o fotky tištěné na malířské plátno. Fotografie můžete vybírat z galerií společností, které se touto moderní vychytávkou zabývají, nebo jim pošlete vlastní fotografie a zázrak je na světě. Plátno se napne na dřevěný rám a již není potřeba doplňovat obraz dalším rámováním. Velmi efektivní je detail pokračování motivu na hranách obrazu.  Vybírat také můžeme z lesklého či matného podkladu, a zda obraz umístíte na komín, nad sedačku nebo do chodby na zeď, je už jen na vás.

Kašírování
Velmi působivé jsou také obrazyv hliníkovém rámu, kdy se fotografie zalamentuje na laminátovou fólii, poté se nalepí na podkladovou desku, což je tzv. kašírování. Fólie obsahují UV filtry a chrání tak fotografii před vyblednutím. Není již však nutné používat těžké skleněné rámy, postačí hliníkový rám, který je velmi účinný a elegantní.

Obrazy – inspirativní fotogalerie

Fotografie na dřevěnou desku
Pokud se vám výše zmíněné metody nezdají to pravé ořechové, zvolte pro své digitální fotografie jinou originální možnost – tisk fotografie na kvalitní dřevěnou desku. Jedná se o přenos fotky na dřevěnou masivní desku, na které se vykresluje struktura dřeva. Celé dílo je chráněno dokončovacími laky a vosky před vyblednutím a výsledek se tak stává luxusním doplňkem vašeho domova. Máte také zaručeno naprosto jedinečné dílo, které je vyráběno ručně.
Těmito metodami se zabývá poměrně velké množství firem po celé republice, stačí si do vyhledavače na internetu zadat některá z klíčových slov a pak se rozhodnout, kde si dílo necháte stvořit.

Jana Čechová
Foto: discountcanvasart.co.uk, images2canvas.net, squidoo.com, iprintfromhome.blogspot.com, tisk-fotografie.cz

9.12.2011 4:00
Více o tématu: Jana Čechováobrazy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist