Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce obývacího pokoje

Když se plánuje rekonstrukce a hlavně rekonstrukce obývacího pokoje, pak by se to mělo udělat opravdu z gruntu, jak se říká. Toho se držela i paní Makovická, která nám do redakce zaslala příspěvek do soutěže.

Dobrý den,
já bych se také ráda zapojila do soutěže : Rekonstrukce snadno a rychle. Moc snadné ani rychlé se mi to v našem případě nezdálo, ale jsem ráda, že máme vše úspěšně za sebou.

Posílam fotky, jak probíhala rekonstrukce obývacího pokoje v našem starším rodinném domě, kde se už dlouho nějaká rekonstrukce žádala. Pustili jsme se do toho kompletně, výměnou podlahy, oken, novými omítkami i elektrickými rozvody.

Nepřehlédněte – velká fotogalerie obývacích pokojů

Také jsme udělali nové topení. Rozpočet jsme plánovali kolem 260 000 Kč, ale ten jsme nedodrželi. Včetně nového zařízení náš vše stálo kolem 300 000 korun.


Po delším uvažováni jsme se rozhodli pro bílý nábytek, který jsme doplnili černými křesílky. A také krbová kamna, kterými si zpříjemňujeme zimní večery jsme volili v bílo-černé kombinaci.

S pozdravem a přáním všeho dobrého
Irena Makovická, Košice

logo-burina-no-text.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

20.6.2012 1:06

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist