Moderní kanceláře v lesích – super nápad nebo?

Architekti neřeší jen naše bydlení, v poslední době se také zaměřují na kancelářské prostory, které proměňují na trendy kanceláře. Proto v nich často není soukromí a klid na práci a více než na tyto aspekty se dbá na originální nábytek a stylovost. Ve Španělsku ale řekli: „Dost!“, a přišli s novou koncepcí.

115859-1100x618.jpg Celá galerie 9 Zdroj: archiv redakce

Každý, kdo pravidelně pracuje v kanceláři, se snaží si své místo tak nějak označit. Nejčastěji květinou nebo fotografií rodiny na stole. Aby ne, v kanceláři trávíme více času než v rodinném kruhu, a tak tendence se zabydlet je namístě. Problém je v tom, že velmi moderní openspace kanceláře nám nijak toto naše úsilí neusnadňují.

♣Pokud pracujete doma, tak si určitě přečtěte článek Jak vytvořit domácí pracovnu v bytě i rodinném domě

Velká fotogalerie moderních interiérů

Španělští designéři z firmy Selgas Cano  však přišli s konceptem moderních kanceláří v obytných jednotkách, které se dají rozložit na volném prostranství, třeba u lesa a tím tak vyvážit stresový faktor z pracovní zátěže – výhledem do krajiny, kde je slyšet jen zpěv ptáků a ševelení listů.

Nás ale pobouřilo:-), že nikdo nevzal v potaz faktor lenosti, protože kdo by chtěl pracovat, když ví, že za dveřmi je příroda a klid.

A co vy, líbilo by se vám pracovat v takových kancelářích?

Sabrina Harisová
Foto: home-designing.com

17.7.2012 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist