Nalepte svému domovu moderní tvář!

Zatoužily stěny Vašeho interiéru po radikální změně? Nechce se Vám však ani malovat, ani tapetovat? Zkuste to jinak! Mnohem rychleji a snadněji. Jak? S pomocí samolepicí dekorace! Nalepit domovu novou tvář pohodlně zvládne i ten, kdo by se k ostatním zvelebovacím metodám nikdy neodvážil!

133307-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

Hravé lepení

Zvelebování interiéru ještě nikdy nebylo tak snadné! Stačí si jen na stránkách internetového obchodu www.nalepsi.czvybrat zajímavý motiv, objednat ho a nalepit na stěnu, podlahu, skříň, či jiný hladký povrch, který Vás začal svým designem nudit!

Nebezpečí, že se dílko nepodaří, je takřka nulové. Jednotlivé samolepicí obrázky jsou totiž připevněné na čtvrtce, ze které je sloupnete zároveň s průhlednou přenosovou fólií a přilepíte, kam je libo. Poté průsvitnou fólii odstraníte. Pokud jste hraví, lepení Vás bude jistě bavit!

Velká fotogalerie moderních interiérů

Pestrá paleta motivů

Zajímalo by Vás, jaké konkrétní motivy v obchodě najdete? Od drobných obrázků, jako jsou lístečky, srdíčka, či geometrické tvary, přes sluníčka, ptáčky, domečky, až podivuhodné tvory z nekonečné říše fantazie. V kuchyni si můžete nechat rozkvést třeba jabloň a nudné umyvadlo v koupelně pro změnu oživit veselými bublinkami. Do pokojíčku Vašich dětí se může nastěhovat celá armáda berušek! Nebo Vaše děti touží po tajemném městečku? Žádný problém. Do Vaší vlastní ložnice či do obývacího pokoje by to chtělo spíše něco decentního. Co by stěny Vaše říkaly kaktusu, nebo jiné exotické rostlině, která vkusně ozdobí Váš oblíbený koutek, aniž byste museli zalévat?

Vybírejte, co interiér ráčí!

A co počít, až se Vám obrázek okouká? Není nic snazšího, než jej zase odlepit! Na zdi, ani na podlaze po něm nezůstane ani památky. Víte však, že jsme Vám představili pouze jeden z celkem sedmi nalepovacích způsobů, kterým lze dodat interiéru zajímavou tvář? Pojďme se tedy podívat, z jakých dalších druhů dekorace si kromě výše popsaných sympatických nálepek Vynils můžete vybírat!

Vskutku netradiční dekorace

Co zajímavého na Vás tedy v internetovém obchodě dále čeká? Je to šest dalších kolekcí od světoznámých designérů zvučných jmen, jako je například Matali Crasset, François Azambourg, nebo Tado. Jedná se o kolekce Wall drawings, Narcisse, WoodDecor, VynilSol, Paperforms 3D a Exkluzivní tapety. Wall drawings, nejbližší příbuzná kolekce nálepek Vynils, odlišující se pouze technologií potisku, se rovněž může pochlubit velmi rozmanitou nabídkou nejrůznějších motivů pro malé i velké. Zvířata, roboti, pohádkové hrady, rušné křižovatky, to vše pomůže oživit holé stěny pokojů i pokojíčků! Pokud s Vašimi ratolestmi chcete sdílet radost z toho, jak rychle rostou, pořiďte jim krásný nalepovací metr!

Za zmínku rovněž stojí kolekce exkluzivních velkoformátových tapet, stejně jako papírové 3D dekorace, díky nimž můžete na stěně vykouzlit plastickou mozaiku zajímavou nejen svým vzhledem, ale také protihlukovým efektem!

Kombinujte kolekce!

Všechny prvky z jednotlivých kolekcí lze libovolně kombinovat, a buď podle přiložených návodů, či dle vlastní fantazie, vytvářet nápadité koláže! Dekorativní prvky z kolekce nalepovacích zrcadel Narcisse pomohou ozvláštnit Vaši předsíň či koupelnu. Tyto 2mm silná laserem vyřezaná zrcadla můžete vtipně sladit s nálepkami z kolekce Vynils a nahradit tak obyčejná zrcadla vlastními uměleckými díly. Že toužíte po vskutku originální výzdobě Vašeho domova? Pohrajte si s prvky dřevěné reliéfní dekorace WoodDecor, nebo se zátěžovými nálepkami určenými na zem z kolekce Vynilsol.

Dámy a pánové, Váš domov můžete nyní zkrášlit velmi nenáročnou a přitom zábavnou formou! Jste zvědaví? Neváhejte tedy navštívit obrázkovou galerii na adrese internetového obchodu www.nalepsi.cz. Přejeme Vám hodně zábavy!

3.11.2009 3:47

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist