CD/DVD stojany jako solitéry v interiéru

Zkuste povýšit váš stojan na CD/DVD do role výrazného interiérového solitéru. Stačí jen vybrat ten správný a pak mu svěřit všechny své média nosiče, které se do této chvíle nepodařilo žádným uspokojivým způsobem uklidit.

118530-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

V podstatě každý předmět se může stát interiérovým solitérem. Nikde není psáno, že nejvýraznějším předmětem musí být apriori např. sedací souprava nebo pokojová stěna. Pokud jste v situaci, že množství vašich CD, DVD, VHS a jiných nosičů možná až „hyzdí“ pokoj a je těžké si s nimi poradit, pak zkuste tento problém otočit možná ani ne tak ve výhodu, ale spíše ho chápejte jako výzvu. Stačí si pak vybrat originální stojan který problém vyřeší a zároveň ještě v rámci estetické kvality pozdvihne úroveň příslušného obytného interiéru.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie dekorací

Velikost

Před nákupem jakéhokoliv stojanu se budete muset rozhodovat nejen v rámci jeho vzhledu, hezkosti či ošklivosti, ale důležitým parametrem se stane také kapacita stojanu a tedy množství nosičů, které je schopen pojmout. Obecně pak platí pravidlo, že stejně jako v případě knihovny, je i u CD/DVD stojanů dobré vyhledávat takové množství úložného prostoru, které odpovídá alespoň dvojnásobku doposud vlastněních nosičů, knih, VHS atd. Vyhnete se tak problému s vyhledáváním a dokupováním takového stojanu, který se k tomu již stávajícímu nebude muset hodit.

TIP: ideální jsou stavebnicové systémy, které se dají poměrně snadno a libovolně rozšiřovat. Mají však také jednu nevýhodu. Pokud se rozhodnete pro přikoupení dalšího segmentu např. 5 let po té, co jste si koupili první část stavebnice, tak se také může stát, že daný model stojanu až nebude ve výrobě. Je opravdu bodré koupit stojan s takovým množstvím úložného prostoru, který bude dostatečný a bude tedy odpovídat min. dvojnásobku množství doposud vlastněných nosičů.

Red.
Foto: Vismara

9.4.2009 12:03

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist