Bydlení na „Zlatém kopci“

Projekt „Zlatý kopec“ představuje bytový soubor tvořený dvou až čtyřpodlažnímu bytovými budovami, které tak vytvoří malé sídliště za severovýchodním okrajem Prahy v obci Přezletice. V nabídce jsou byty velikosti 2+kk až 5+kk. Prodej bytů je již zahájen.

Obec Přezletice zatím nepatří do katastru města Prahy a nachází se za jejím severovýchodním okrem (za městskou částí Vinoř). Dopravní spojení je tedy realizováno příměstským autobusem. Cesta do centra Prahy trvá kolem 40 min. Nejbližší nákupní centrum je v Praze Letňany (Tesco Leťnany, cca 20 min).

Lokalita obce Přezletice nabízí standardní příměstskou neutěšenou krajinu, v blízkosti je však Vinořský park a Ctěnický háj. Veškerá základní občanská vybavenost je v místě, za kulturou a prací je nutné cestovat do města.

Byty a cena

Projekt nabízí  byty s dispozicí 1kk, 2kk, 3kk, 3+1, 4kk, 4+1 a 5kk umístěné v bytových domech devíti typů. Ceny jsou zjevně strukturovány podle klíče, který uvažuje nejen dispozici, velikost, ale také umístění bytu v domě vč. příslušnosti k jednotlivým podlažím a orientaci. Nicméně, průměrně velký byt, který by mohl představovat či reprezentovat standard, je byt dispozice 3kk s výměrou obytné plochy  73, 57 m a cenou 3 175 176 Kč. Velmi zhruba a pouze orientačně se dá uvažovat cena jednoho čtverečního metru projektu Zlatý kopec někde kolem 45 tis. Kč.

Red.
Foto BENUGA s.r.o

1.8.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist