Vdechněte svému interiéru nový život díky stylovým LED páskům

Svítící LED pásky dokážou osvětlit i místa, která by s tradičními žárovkami osvětlit nešla. Kde všude je můžete využít?

perex_titulka-1-1100x618.jpg Zdroj: eshop.ledsolution.cz

Jednoduchá instalace, vysoká efektivita.

Posviťme si na LED pásek

Víte, co to LED pásek je? Jedná se o ohebný samolepicí pás, na kterém se nacházejí LED diody. Díky konstrukčnímu zpracování můžete pásek ohýbat, stříhat a lepit podle potřeby. Jednoduše jej tedy nainstalujete i do míst, kam byste běžné osvětlení montovali jen horko těžko. Snadno jím osvětlíte rohy, hrany i oblouky.

LED pásky jsou dostupné také v provedení RGB, což znamená, že umožňují měnit barvu světla třeba na základě požadované atmosféry. Podle požadavků na svítivost můžete sáhnout po LED páscích s výkonem od 4,8 W/m až po extra vysoký výkon 20 W/m. Dostupné jsou i varianty voděodolné a prachotěsné.

Inspirace: kam LED pásek instalovat

Díky své flexibilitě mají svítící LED pásky variabilní využití. Mohou plnit funkci ryze praktickou, ale také dekorativní.

Praktické osvětlení pracovní plochy.

LED pásek do kuchyně – hodí se pro osvětlení pracovní plochy, ale své místo si najde i v zásuvkách či skříňkách. Rozsvítí se až v momentě, kdy zásuvku či skříňku otevřete. Díky nízkým nárokům na spotřebu energie vám navíc ušetří spoustu peněz.

LED osvětlení akvária – LED pásky nezahřívají vodu a jsou dostupné s různým barevným svícením. Pro živočichy je ideální kombinace teplého (3 200 K) a studeného (6 000 K) osvětlení, rostliny budou potřebovat světlo s modrou až infračervenou barvou.

LED pásky do koupelny – můžete je instalovat do podhledů nebo jimi dekorativně osvětlit vanu. Oceníte je i kolem zrcadel. Díky jejich věrnému podání barev a vysoké svítivosti bude váš odraz v zrcadle přirozený.

LED pásky jako dekorace – jejich světlo můžete využít jako dekorační prvek. Hodí se k osvětlení obrazů, podsvícení televize, zajímavých zákoutí či výklenků. RGB LED pásek navíc umožňuje měnit barvu světla, kterou můžete přizpůsobit své náladě a aktuálním požadavkům.

Jaký prostor LED pásky osvětlíte vy?

12.2.2021 2:37 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist