Vážení čtenáři,

není možné přehlédnout, že sotva skončila zima a více méně formálně a z povinnosti kolem nás prošlo jaro, tak tady hned po té a bez jediného varování začalo léto. A léto je nejenom období, kdy si můžeme užívat teplého počasí, ale i např. rekreačních sportů.

108409-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Mezi ty nejoblíbenější patří plavání, které ale většinou praktikujeme jako to tzv. koupání, tedy smočit tělo, čtyři tempa a ven. Statistiky pak hovoří o tom, že podstatnou část onoho pobytu u vody většina z nás prostojí ve frontě u stánku se zmrzlinou, pivem či slavným párkem, případně komfortnější klobásou na papírovém tácku s hořčicí a dvěmi krajíčky chleba. Jiná statistika uvádí, že koupaliště a jejich nejčastěji travnaté pláže jsou dnes již tradičním prostředím pro navazování krátkodobých známostí. A je to svým způsobem pochopitelné, neboť koupání se v drtivé většině provozuje v plavkách, které takřka vždy obepínají tělo velmi těsně a prozrazují jeho případné kvality a nebo rovnou bez plavek, tedy tzv.na Adama či Evu. Oba tedy vidí, co jim může jejich protějšek nabídnout a stačí pak už jen nutná jiskra připravená k přeskočení, jeden dva vyměněné pohledy a nic pak už nebrání tomu, aby muž svou potenciální družku pozval k onomu stánku a obdaroval ji oním párkem. Láska, a platí to i o té krátkodobé letní, prochází žaludkem.

Dobrou chuť a příjemné léto Vám přeje redakce

19.6.2006 12:00
Více o tématu: Adamjaroletnísportzima

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist