Trápí vás přeplněná skříň?

Vědci se dali tentokrát do průzkumu ženské skříně a objevili zajímavé věci…Věděli jste například, že typická zástupkyně ženského pohlaví má až 100 kusů oblečení, ale nosí z toho, věřte tomu nebo ne, jen 30 kusů? Máte-li stejný problém a chcete jej řešit, ušetřete místo od přebytečných věcí s úložnými vaky Space Bag, které pojmou až 4 police oblečení!

Ženy rády nakupují a to není neobvyklé, protože se chtějí líbit mužům. V kruhu kamarádek se pochlubí výhodnými cenami, za které šaty pořídily a ty to jak se patří ocení. Žena, která však vyhodí starý kousek oblečení pokaždé, když si koupí něco nového, hádám, neexistuje a mezi nepřeberným množstvím oblečení, které se časem ve skříni nashromáždí, nedokáže pak najít nic vhodného, co si obléci.

Co si v takové situaci počít? Je několik způsobů, jak si ve své skříni udělat pořádek. Nenošené oblečení můžete vyhodit, ale co když ho ještě v budoucnu unosíte?! Můžete jej odvézt na chalupu, k čemuž se uchýlí spousta žen, ale problém tím nijak nevyřešíte. Zajímavým řešením je poslat oblečení na charitu nebo ho elegantně uschovat, aniž by zabíralo místo. Jak? Oblečení, kterého se nechcete vzdát, i přesto, že už jej z různých důvodů nenosíte, uložte do originálních Space Bag vaků, ve kterých bude chráněné před moly, vlhkostí a plísní a zároveň vám ušetří spoustu místa v domácnosti! Stačí vložit věci do pytlů, zatáhnout uzávěr a pomocí jakéhokoliv typu vysavače se standardním nástavcem vysát vzduch.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie skříní

Předtím než se tedy opět s radostí vydáte na nákupy, udělejte si ve své skříni místo pro nové kousky, o kterých právě sníte. Úložné pytle Space Bag pojmou až 4 police oblečení. Jsou vhodné pro uskladňování oděvů, zimních kombinéz, přikrývek, dek, spacáků i ručníků. Hodí se při stěhování. 7-dílná sada úložných vaků Space Bag stojí 790 Kč v prodejních sítích Top Shop.

 

Více na www.topshop.cz

 

PR článek

24.9.2010 11:18

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist