Televizní stolky

Současné televizní stolky už se vlastně ani televizními stolky tak zcela nazývat nedají. Mnoho moderních chytrých televizorů je koncipováno tak, že se umisťují zavěšením na stěny anebo na speciální stojany. Pojďme poodhrnout roušku tajemství, jak tento designový kousek nábytku řeší v zahraničí, a nechejme se inspirovat.

Co dělá obývací pokoj tím, čím je

I když mnozí z nás jsou přesvědčeni o tom, že tón a styl obývacího pokoje udávají pohovky, není tomu tak, většinou se jedná o zábavní jednotku, čili televizor, který definuje celkový vzhled tohoto pokoje. Přiznejme si, že většina z nás by obývací pokoj ani nenazvala obývacím pokojem, kdyby v něm nebyla televize.

Moderní doba si žádá moderní řešení

Televizní panely, stojany, stěny anebo televizní stání, tak by se spíše daly nazvat moderní televizní stolky či místa, kam se televizory usazují. Mnohdy se jedná spíše o sloupy, na kterých jako by byly televizory doslova navlečeny. Tyto úžasné moderní stojany slibují, že proměna obývacího pokoje na centrum zábavy díky nim bude doslova dokonalá.

Televizní stolek Domino

Televizní stolek Domino z návrhářské dílny Tarcisia Colzaniho je krásnou nábytkovou jednotkou, ztělesněním minimalistického designu v kombinaci s úžasnou funkčností a přizpůsobivostí. Páteř tohoto televizního stolku tvoří dlouhá kovová tyč. K této kovové tyči lze libovolně přidat několik skleněných polic, které mohou být přizpůsobeny potřebám odkladného místa ve vašem obývacím pokoji. Vrozená jednoduchost designu a kompoziční svoboda z tohoto kusu nábytku činí ten pravý televizní stolek, jaký se bude hodit do každého moderního bytu.

Stolek Media Center

Media Center je jednoduchý, ale krásný designový kousek, který dělá přesně to, co sám název napovídá. Tento krásný televizní stolek nabízí více, než jen prostor pro televizi. Velmi snadno zdvojnásobí své možnosti zábavního centra v obývacím pokoji. Tento typ televizního stolku samozřejmě není jen doplňkem zařazeným do obývacího pokoje, může totiž posloužit dobře i v ložnici, nebo v každé jiné místnosti domu, kde máte další televizory. Specialitou tohoto exkluzivního designu je rotující dřevěný panel, který vám zajistí 360 stupňový přístup k televizoru v otevřené prostoru obývací plánu.

Utilitární Ubiqua stolek

Ubiqua televizní stolek přichází s krásným dřevěným rámem a pevnými skleněnými policemi. Ubiqua má design televizního stolku nebo rámu, chcete-li, kterému jde především o maximální efektivitu a zabrání minimálního prostoru. Elegantní nábytkový kus se vejde i do těch nejmenší rohů. Jeho elegantní design může být vylepšený přidáním dalších skleněných polic. Jeho otevřenost a čisté linie jsou ideální pro malé moderní apartmány, jelikož zabírají tak málo vizuální prostoru, jak jen je to možné. Další Colzaniho mistrovské dílo.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: decoist.com

13.2.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist