Soutěžní rekonstrukce: Proměna panelákového bytu ve Vamberku

Manželé, kteří se přihlásili do naší soutěže, tentokrát rekonstrukci neprováděli pro sebe, ale pro maminku – tchyni, což si jistě zaslouží dvojnásobou pochvalu. Tak ať se babičce dobře bydlí!

Vážení, ráda bych Vám ukázala proměnu panelákového bytu ve Vamberku. V říjnu 2013 maminka mého manžela /73 let/ prodala malý byt v Hradci Králové, peníze z tohoto bytu nám dala a my jsme jí koupili byt 2+1 u nás ve Vamberku, za zbývající peníze jsme koupený byt kompletně zrekonstruovali, protože byl v původním stavu a dost zanedbaný.

Mamka nám dala plnou důvěru a odstěhovala se ke své kamarádce. S rekonstrukcí jsme mohli začít až v půlce listopadu, takže to bylo hodně náročné, protože jsme chtěli, aby už na Vánoce 2013 bydlela v novém. Vše v bytě jsme dělali s manželem a pomáhali nám moji rodiče, samozřejmě bytové jádro a jeho stavbu nám udělali zedníci dle mého návrhu.

Během rekonstrukce žádné velké problémy nenastaly, jen jednou kdy mě sháněl soused co bydlí o patro níže, že mu teče voda ve stoupačkách, naštěstí se to hned vyřešilo a k žádným škodám nedošlo. Z bytu v Hradci Králové jsme přestěhovali mamce pouze šatní skříň, obývací stěnu, ledničku, pračku a některé osobní věci, takže ji čekalo velké překvapení a vše nové. I když jsme tomu už nevěřili, stihli jsme to a 20.12.2013 si mohla má tchyně otevřít svůj nový byt, bylo to moc příjemné a dojemné. Myslím že se nám to povedlo, ale to můžete posoudit i vy, proto Vám posílám fotky v původním stavu a fotky které jsme pořídili v den, kdy se nastěhovala.

 

Cena rekonstrukce: 206 000 Kč

Spočítejte si kolik by vás rekonstrukce stála s Úvěrem od Buřinky ZDE

Místo rekonstrukce: Panelový byt Vamberk

 

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

2_ob-v-k-po-iii.jpg

Zdroj: archiv redakce

1_wc-p-ed.jpg

Zdroj: archiv redakce

1_koupelna-po-i.jpg

Zdroj: archiv redakce

1_koupelna-po-iii.jpg

Zdroj: archiv redakce
16.1.2014 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist