Sníte o tom, že by někdo uklízel za vás?

S robotickými vysavači se vám to splní. A nyní se s nimi budete i bavit. Výhodou robotických vysavačů je skutečnost, že vysávají samy a na úklid Vás nepotřebují. Vy tak při vysávání můžete být mimo domov nebo jen odpočívat, číst knihu, sledovat televizi, zkrátka věnovat se všemu jinému, jenom ne úklidu.

117808-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Robotický vysavač se tak stává nejvhodnějším a nejpohodlnějším pomocníkem pro každodenní úklid domácnosti.

Robotický vysavač Ecovacs vysává všechny typy podlah, jako jsou plovoucí nebo laminátové podlahy, dlažba, linoleum nebo koberce s nízkým vlasem.  Bez problémů překoná překážky do výšky 1,5 cm, včetně přechodových lišt mezi pokoji a nízkých prahů. Nejedná se přímo o náhradu klasického vysavače, ale o chytrého pomocníka, který Vám udrží denně domácnost v čistotě a pořádku.


Kde jsou ty časy, kdy do českých domácností pronikly první robotické vysavače, které při úklidu hlučně narážely do nábytku a stěn. Nejnovější model Deepoo D73 od značky Ecovacs, který v lednu 2011 dorazil na český trh, umí být v porovnání se svými předchůdci až nečekaně tichý a diskrétní. Model D73 v černé barvě tak doplnil řadu tří modelů v jedinečných pestrých barvách na šťastnou čtveřici.

Nový model Ecovacs D73 má zdokonalený bezpečnostní systém. Díky inteligentnímu nárazníku a 45 bezpečnostním senzorům umístěných po celém obvodu umí vysavač před každou překážkou zpomalit, a dotkne se tak nábytku pouze neznatelně. Tím je k Vašemu nábytku mnohem šetrnější. Díky těmto senzorům se ani nemusíte bát, že by vysavač spadl ze schodů. Díky své výšce do 10 cm se dostane i pod křesla a pohovku a vysaje tak opravdu všude.

Velká fotogalerie domácích spotřebičů

Vylepšený software robota zajistí efektivnější pohyb podél nábytku a stěn. Dokonalý úklid zajistí dva oboustranné boční kartáčky, díky nimž jsou všechny nečistoty nameteny pod vysavač a odtud pak již putují do zásobníku na nečistoty. Vysavač tak uklízí celou plochou vysavače a neunikne mu jediné smítko.

Ve výbavě nového modelu zůstaly osvědčené unikátní funkce a příslušenství. Jedinečná magnetická páska dlouhodobě vymezí prostor pro vysávání a zamezí pohybu vysavače v nežádoucích prostorách. Antibakteriální funkce Ag+ eliminuje, díky vrstvě stříbra na svém povrchu, rozmnožování bakterií a virů.

V neposlední řadě si s Deepoo D73 užijete i zábavu. Tento vysavač totiž také „mluví“. Díky programu „DEMO“ umí novému majiteli předvést všechny své funkce a navíc je okomentovat. Sympatickým mužským hlasem se vám po zapnutí česky představí, průběžně komentuje svou práci, informuje o překážkách a také o změnách režimu úklidu.

 

Pokud vás jeho brebentění časem omrzí, můžete si zvuk vypnout. A pokud naopak chcete ještě něco „víc“, nechejte Ecovacs Deepoo D73, aby vám předvedl své taneční umění. Vysavač umí tančit po podlaze v rytmu hudby, která je uložena v paměťové kartě. Vysavač Deepoo D73 umí zkrátka nejen pracovat za vás, ale také pobavit.

Robotické vysavače Ecovacs Deepoo jsou dostání od 6 990 Kč. Více informací o vysavačích Ecovacs získáte na www.ecovacs.cz.

Komerční článek

23.5.2011 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist