Puristicky elegantní design do každé koupelny

Model Geberit AquaClean Sela nabízí velmi jednoduché, intuitivně ovladatelné funkce a díky svému puristicky elegantnímu designu se hodí téměř do každé koupelny, aniž by upoutal pozornost jako sprchovací WC.

Více informací o sprchovacím WC AquaClean Sela

Geberit AquaClean a sprchovací WC

Od roku 2013 je produktová řada průběžně doplňována o modely zaměřené na design. Prvním takovým modelem bylo WC Geberit AquaClean Sela, které se od uvedení na trh těší stále rostoucí oblibě. Geberit AquaClean Sela splňuje požadavky na ryzí design koupelny a touhu po pocitu svěžesti Geberit AquaClean. To se odráží i v názvu produktu: «Sela» je název pramene řeky Inn, jež se nachází v údolí Engadin.

Podle švýcarských horských povodí byla pojmenována i další sprchovací WC produktové řady AquaClean: Mera a Tuma. Oba sprchovací WC navrhl renomovaný průmyslový designér Christoph Behling. Mera pramení v horním Oberengadinu a představuje dokonalý název pro mistrovské dílo co do designu a revoluční technologie komfortu, které ztělesňuje svěžest a očistnou sílu vody. Od jeho představení na veletrhu ISH v březnu 2015 určuje tento špičkový model Geberit AquaClean Mera požadavky na moderní WC design a technologie. V roce 2017 přišla společnost Geberit v podobě modelu AquaClean Tuma s kompaktním univerzálním výrobkem do každé domácnosti. Prostřednictvím tohoto sprchovacího WC, které je dostupné jako kompletní WC a jako WC sedátko, je možné i malé koupelny rychle a snadno proměnit ve wellness oázu. V roce 2019 doplní společnost Geberit produktovou řadu AquaClean o nový a rovněž Christophem Behlingem navržený model AquaClean Sela, což je elegantní a estetické sprchovací WC, které se hodí do téměř každé koupelny. Vysoce kvalitní sprchovací WC bylo vybaveno dalšími optimalizovanými funkcemi a vyvolává nyní ještě intenzivnější pocit pohody.

Inovace: od koupelny k wellness oáze

Řada Geberit AquaClean poskytuje vhodný model pro téměř každý požadavek a každou situaci v oblasti bydlení, od puristicky elegantního až po komfortně luxusní. Funkce sprchování zajišťuje dokonalou čistotu a nesrovnatelný pocit svěžesti, a to v každé situaci. Jedná se o dobrý pocit, který prostě musíte zažít na vlastní kůži!

Design pro pohodu

Nezáleží Vám jen na péči o tělo, ale také na elegantním designu s vysokou funkčností? V tom případě budete plně spokojeni s modelem Geberit AquaClean, protože sprchovací WC od firmy Geberit slučují osvědčenou kvalitu s čistým designem, vysoce kvalitními materiály a inovativní technologií.

Christophem Behlingem navržená sprchovací WC AquaClean Mera, AquaClean Sela a AquaClean Tuma to dokládají ve zcela nové dimenzi. Jejich nerozvitý tvar umožňuje, že nová sprchovací WC od firmy Geberit zapadnou do každé koupelny elegantním a decentním způsobem. Základem designu je při tom estetika neviditelného: Inteligentní technologie funkce sprchování, jakož i veškerá připojení k elektrické energii a vodě včetně upevnění ke stěně jsou skrytě integrovány do sanitární keramiky.

18.3.2019 11:15 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist