Máte větší koupelnu a chcete něco originálního?

Na adresu praktičnosti, bezpečnosti či ergonomie koupelen toho bylo napsáno skutečně velké množství. Člověk je ale tvor marnivý a má rád i čistě jen hezké věci. Třeba takové „dvojumyvadlo“. Je praktické a nebo jen „hezké“?

125600-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

O čem a jak přemýšlíte, když si představujete svou novou koupelnu? Vidíte praktickou stránku věci, armatury, připojení k odpadu a vodovodnímu řadu a nebo v duchu prožíváte příjemný pocit z toho, že se vám v koupelně jednoduše líbí a že to tedy napříště nebude už jen místo pro každodenní provozování hygienických úkonů, ale  že se tam od teď bude i dobře relaxovat, odpočívat a třeba jen tak ležet ve vaně a číst si ? Jak to je?

Ráno, stejně jako večer

Pochopitelně že na dvojumyvadle (nebo na dvou umyvadlech instalovaných vedle sebe) můžeme najít několik praktických vlastností, které nemají se zmiňovanou „hezkostí“ nic společného. Můžeme si představit jistě mnoho situací, kdy se nad jedním umyvadlem sejde v jednu chvíli víc než jeden člověk a kdy by tedy bylo milejší mít umyvadla dvě. Celé je to pochopitelně o míře myslitelného komfortu a uživatelského pohodlí, stejně jako o potřebě a chuti mít svou koupelnu nejen vysoce funkční, ale také pohodlnou.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Pro nákup dvojumyvadel neplatí žádná speciální kritéria výběru, kterými by se tento kus koupelnového vybavení lišil od umyvadla „normálního“.

Red.
Foto firem Ideal Standard a Richter und Frenzel

29.7.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist