Inspirace pro zahradní posezení? Stačí se jen dívat

S teplým počasím přichází i možnost strávit více času venku, tedy v obytném exteriéru, o který bychom měli pečovat takovým způsobem, abychom se v něm cítili dobře. Zkuste si na zahradě či terase udělat takové prostředí, které bude opravdu krásné. Stačí se jen inspirovat a přijít na to, co je pro vás to pravé. Zahradní nábytek je stejně důležitý, jako ten do interiéru

I při volbě toho, co jsme se naučili označovat slovy „zahradní nábytek“ a nebo „vybavení obytného exteriéru“ platí, že věnovaná peče a nebo naopak zanedbání uživatelských povinností se vrací jako bumerang. A někdy je to velmi nepříjemné.

Nemá smyl zahradní nábytek podceňovat. Zkuste se naopak inspirovat a změnit pohled na věc. Zkuste zkrátka věnovat svému obytnému exteriéru tolik péče, kolik od něj očekáváte pohody: spousta lidí dělá stále tejné chyby a myslí se, že o zahradním nábytku nemusí nějak zvlášť přemýšlet a už vůbec že nemá vlastně smysl uvažovat nějakou jeho estetickou hodnotu. Zahradní nábytek je tedy automaticky vnímán jako něco, co si naší pozornost vlastně pořádně ani nezaslouží. Přitom bychom si velmi rádi posezení na zahradě užili.

Inspirativní zahrady a terasy – Velká fotogalerie

Hezká zahrada, hezké vybavení

Zkuste uvažovat tak, že prostředí zahrady a terasy je natolik atraktivní, že je vlastně škoda nevyužít výjimečnou možnost doslova korunovat zážitek z pobytu venku ještě opravdu hezkým nábytkem. Je to prosté. Nemá smysl troškařit. Užijte si jak jen je to vůbec možné.

Inspirativní fotogalerie zahradního nábytku


Red.
Foto EMU

17.4.2008 3:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist