Hledáte zajímavý konferenční stolek ?

Konferenční stolky jsme si zvykli vnímat jako relativně nedílnou součást výbavy k sedací soupravy. Tradičně si vybíráme stolky spíše nízké, řešené jako odkládací plocha pro drobné pokrmy, pochutiny a nápoje. Zkuste ale udělat změnu. O pohodlí tím zkráceni nebudete a zároveň můžete získat i něco navíc.

125635-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Takřka každý druh nábytku, nebo jiného zařizovacího předmětu, má svůj stereotyp, na který jsme si zvykli a který jsme současně svoji poprávkou také vytvořili. Platí to i o konferenčních stolcích. Od nich očekáváme většinou dvojí službu. Jednak tu praktickou a pak také estetickou.

Velká inspirativní galerie stolů

Praktické i estetické

Před volbou toho správného, respektive vyhovujícího konferenčního stolku je dobré si uvědomit, co od něj vlastně očekáváme. Zní to možná banálně, ale na druhou stranu to zas až tak banální není. Stačí si jen představit, jak si své domácí pohodlí užíváte a co k tomu všechno potřebujete. To jsou  ty praktické stránky věci a poté už stačí hledat něco esteticky atraktivního, co bude současně schopné vyhovět i zmíněným praktickým požadavkům. Jinými slovy: můžete např. přijít na to, že u stolku vlastně nikdy nejíte a pokud ano, tak možná jen drobné pochutiny, oříšky nebo slané tyčinky a tím pádem nepotřebujete žádnou širokou plochu stolku pro odkládání talířů a příborů. A třeba také zjistíte, že je vám mnohem příjemnější dosahovat na stolek a brát si zněj věci bez toho, aniž byste se k němu museli naklánět a že tedy bude lepší mít stolek spíše vyšší, než úplně nízký.

Nechte se inspirovat

Red.
Foto Ranny Architects, Amber interior

7.8.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist