Designový zahradní nábytek

Zahradní nábytek, slovní spojení, které v nás celé léta evokovalo plastové stoly, židle, křesla a další prvky v několika málo provedeních. Vývoj designu a myšlení lidí jde ale rychle dopředu a v dnešní době se již málokterý majitel rodinného domu nebo rekreačního bydlení dřív nebo později spokojí s jednoduchým plastem na své terase, ve své zimní zahradě nebo u bazénu.

V poslední době design zahradního nábytku zaznamenal nebývalý rozvoj, pravdou je, že se spousta firem stala objetí velké uniformity, kde se základní myšlenka přenáší na miliony kusů spotřebního zahradního nábytku někdy jen rádoby vypadajícího kvalitně.  Společnost Les Jardins au bout du monde, kterou bychom Vám rádi představili se naprosto vymyká všedním stylům a myšlenkám o spotřebním nábytku. Veškeré produkty této společnosti pochází z pera renomovaného architekta nábytku Clauda Robina, který jim vtiskl nejen nevšední a ojedinělou krásu ale zároveň velkou užitnou hodnotu.

Inspirativní zahrady a terasy – Velká fotogalerie

Nejmodernější materiály

Pro jednotlivé prvky se využívá nejmodernějších materiálů ať už je to základní teak (zásadně v první jakosti a z plantáží), batyline mnoha barev a modifikací a několik variant umělých ratanů vždy hloubkově UV stabilizovaných (materiál je UV stabilizován již při výrobě v celém svém průřezu, ne tedy jen následným nástřikem). Všechny materiály se velmi často konstrukčně kombinují s hliníkem, tlakově lakovaným kovem a speciálními dřevoplasty, pro Vaši úžasnou pohodu a jednoduchou manipulaci jsou v některých kolekcích doplněny hydraulickým pístem. Zřejmě nejširší nabídka lehátek na trhu zahrnuje jak kombinaci teaku a batylinu (pro lehké schnutí a pohodlné lenošení), hliníku a batylinu, tak různých druhů umělých ratanů. Designově jsou lehátka Les Jardins samozřejmě ojedinělá, ale přesto nepostrádají žádné atributy pohodlí a praktičnosti jako jsou vysouvací stolky nebo dnes velmi žádaná stohovatelnost (zaklápěcí nohy). Každé z lehátek patří do jednotlivých produktových kolekcí, tak aby jste mohli ve stejném duchu vybavit celý prostor. Na výběr jsou krásná kávová posezení v nižším sedu a stejně tak posezení jídelní vždy s velkým výběrem židlí a křesel. V některých kolekcích můžete kombinovat pět velikostí desek stolů s pěti výškami nohou, čímž se Vám dostává nepřeberné množství variant, jinde je samozřejmostí pohodlné rozkládání podpořené řetězovým mechanizmem, nebo jediná varianta rozkládacího čtvercového masivního teakového stolu pro 4-8 osob.

Společnost Les Jardins si uvědomuje, že detaily tvoří celek a proto pro Vás k jednotlivým kolekcím připravila spoustu doplňků, jako jsou malé i velké truhly, doplňkové a servírovací stolky, mnoho tvarů a barev slunečníků, květináčů a v neposlední řadě i krásné systémově sestavitelné pohovky do Vaší velikosti a Vašeho tvaru. Novinkou tohoto roku a velkým hitem v západní Evropě je nábytek kovový. Krásný design v kombinaci s jednoduchostí linií je podtržen módními barvami a množstvím modifikací.

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie

Solární sprchy

Naprosto speciální kapitolou společnosti Les Jardins jsou patentované (designově) solární sprchy. Rezervoár 25l teplé, sluncem ohřáté vody je při sprchování směšován s vodou studenou, jednoduché napojení na zahradní hadici (i na pevný vodovod), umožňuje Vaši sprchu umístit kdykoli do zahrady. U teakových solárních sprch máte jistotu nejen skvělého využití ať už s bazénem nebo bez něj ale i krásného zahradního doplňku, který Vaši zahradu neznehodnotí.

www.nabytek-teakovy.cz

PR ČLÁNEK

31.5.2010 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist