Arbiton Woodric – kolekce vinylových desek pro náročné klienty. Kompletně vyrobeno v Evropské unii

Seznamte se s vinylovými deskami, které přinášejí novou kvalitu v oblasti designu podlah. Arbiton Woodric je až 24 barev dubu, které zákazníky potěší svou jedinečností. Voděodolné a velmi odolné vinylové click panely s minerálním jádrem se vyznačují velmi malým opakováním dekorů a jedinečnou hlubokou strukturou, která zdůrazňuje kresbu dřeva. Arbiton Woodric je kolekce, která udává trendy v designu podlah a která splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

205cws_3_72dpi-1100x618.jpg Zdroj: Arbiton.com

Nové vinylové podlahy Arbiton Woodric jsou materialem, který splní očekávání těch, kteří chtějí, aby podlaha byla nejen krásná a jedinečná, ale také aby byla užitečná. Arbiton Woodric znamená až 24 dubových barev rozdělených do dvou kolekcí – běžné a obohacené o Real Wood Structure (unikátní technika reliéfu). V kolekci jsou jak v současnosti nejočekávanější světlé, zemité odstíny dubu, tak odvážnější vzory s výraznou strukturou letokruhů a prasklin.

Všechny vinylové click desky Arbiton Woodric mají minerální jádro (HD Mineral Core), které zajistí mimořádný komfort užívání a o podlahu se nebudete muset starat.

Arbiton Woodric – polská výroba, světová kvalita

Decora je vlastníkem značky Arbiton. Velkou pozornost věnuje výzkumu a vývoji, které jsou podstatou jejího neustálého růstu. Nejnovější kolekce Arbiton Woodric je výsledkem mnohaleté práce designérského a výzkumného týmu a výsledkem je jedinečná a nomen omen unikátní nabídka vinylových desek. Arbiton Woodric mají velmi nízkou míru opakování, díky čemuž uživatelé dostávají podlahovou krytinu, kterou nelze rozeznat od přírodních prken.

Arbiton Woodric – nebudou se opakovat

Jednou z největších výhod dřevěné podlahy je její nepodobnost. U základních vinylových a laminátových desek je situace často opačná. Obvykle existuje pouze několik různých variant povrchu v jednom barevném názvu. Po instalaci podlahy můžeme pozorovat charakteristické opakování, které se při použití přírodního dřeva nevyskytuje. Co kdyby se počet opakování snížil na minimum? Dosáhli bychom pak přirozeného pocitu?

Přesně takový přístup zvolili designéři ze studia A.Design. Při plánování jednotlivých barev dbali na to, aby počet dekorů v každé barvě byl tak vysoký, že i ve velkém otevřeném prostoru bude obtížné všimnout si stejných vzorů, stejně jako na přírodní dřevěné podlaze. Arbiton Woodric má v každé dostupné barvě až dvakrát tolik jedinečných prken, než je standardní počet. Všechna k sobě dokonale ladí a zároveň je každé z nich jedinečné jako přírodní prkno.

Minerální jádro – zahanbuje přírodní dřevo

Panely Arbiton Woodric jsou jedinečné díky použití minerálního jádra. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí mít dřevěnou podlahu – prkna nebo parkety. Jejich životní styl však vylučuje použití měkkého, neodolného a na poškození náchylného materiálu. Arbiton Woodric jsou vinylové desky s minerálním jádrem, které zaručují vysokou odolnost proti mechanickému poškození, naprostou voděodolnost a zároveň přirozený, krásný vzhled. Je důležité dodat, že panely Woodric mají unikátní titanovou nanovrstvu ANTISCRATCH, která zvyšuje jejich odolnost proti poškrábání oproti běžným panelům až o 30 %. Jedná se o panely, které v nezávislých testech získaly také nejvyšší třídu použitelnosti – osvědčí se tedy nejen v domácnosti, ale i v kancelářích s intenzivním využitím.

Dřevo na podlaze je krásné, ale může být na obtíž. Je měkké, náchylné k poškození, absorbuje vodu a na slunci mění barvu. Proto, ačkoli je dřevo krásné, není pro aktivní lidi první volbou. V našich představách vidíme omylem rozlité mléko, zabláceného psa po listopadové procházce, písek, který si děti přinesly z pískoviště, a tančící kamarády na vysokých podpatcích v obývacím pokoji.

Musí nás takové prozaické věci nutit vzdát se svých snů. Ne. díky inovativní konstrukci jsou vinylové desky Arbiton Woodric s minerálním jádrem nejmodernějším povrchem podlahy, jaký můžete na trhu najít. Spojuje v sobě nejlepší vlastnosti současných kategorií podlahových krytin, přičemž si ze dřeva bere klasický, nadčasový design, z dlažby funkčnost a z laminovaných panelů příbuzný způsob montáže. Proto jsou panely Arbiton Woodric ideální volbou, když chceme mít dřevěnou podlahu, ale náš životní styl to vylučuje. Jsou stoprocentně odolné vůči vodě, neabsorbují vlhkost, nedeformují se ani se jejím vlivem nebarví. Nepoškozují je ani tvrdé nárazy (např. pád těžkých předmětů). Mají nízký tepelný odpor, díky čemuž umožňují efektivní využití podlahového vytápění. Jsou velmi praktické, snadno se udržují v čistotě a jejich údržba nevyžaduje prakticky žádné úsilí. A přestože díky své teplé, příjemné a jedinečné struktuře vypadají jako dřevo, od dřeva je dělí technologický předěl.

Barvy Arbiton Woodric – podlaha vždy dubová

Arbiton Woodric je kolekce vinylových podlah o rozměrech 1220 mm x 229 mm. Jejich tloušťka je 4 mm, z toho 0,55 mm tvoří nášlapná vrstva. Jsou širší než standardní vinylové panely, díky čemuž odkazují na přírodní prkna. Jsou k dispozici až ve 24 barvách rozdělených do základní kolekce a kolekce EIR structure. Všechny barvy jsou dubové. Od lehce nabílených vzorů, přes světlé dubové odstíny s různým stupněm zrnitosti až po rustikální prkna. V této kolekci nechybí klasické barvy, které poslouží jako podklad pro nadčasový styl. Ocení ji také ti, kteří chtějí, aby podlaha byla silným a výrazným akcentem. Velkou výhodou kolekce Woodric je její atraktivní cena.

Za pozornost stojí zejména dekor dub Cavallion z kolekce EIR. Jedná se o nadpřirozený, teplý odstín dubu, který se bude hodit jak do minimalistických skandinávských interiérů, tak do okouzlujících místností. Přírodní charakter je vyjádřen viditelným, ale nikoliv vnucujícím se zrnem. Tato barva patří k prodejním hitům, a to především díky své vynikající barevné vyváženosti a neutrální struktuře.

Zajímavým dekorem ze stejné kolekce je dub Brandon. Tyto desky se vyznačují mírně rustikální strukturou s charakteristickými svislými prasklinami připomínajícími velmi přírodní, surová prkna. Tyto panely lze s úspěchem použít jak v horském domě, tak v moderním bytovém domě. Struktura dokonale imituje kresbu dřeva. Tento efekt je zvýrazněn reliéfem.  Díky tomu podlaha působí velmi přirozeně.

Ze základní kolekce vynikají barvy Lakewood Oak, Peterson Oak a Stamford Oak. První z nich je velmi domácký dekor s četnými nedokonalostmi. Struktura dřeva je velmi zřetelná, což působí dojmem starého dřeva s bohatou historií. Dub Peterson je jeho úplným opakem. Čistý, jemný vzor ve světlém odstínu bude dokonalým neutrálním základem pro každé prostředí. Dub Stamford je pravděpodobně nejoblíbenější volbou, pokud uvažujete o dubové podlaze. Dokonalá rovnováha mezi svěžestí a klidem dřeva a množstvím zrn a nedokonalostí. Nepochybně bude prodejním hitem kolekce Arbiton Woodric.

Minerální jádro – ověřená cesta k plné rozměrové stabilitě

HD Mineral Core je patent značky Arbiton pro dokonalé, rozměrově stabilní vinylové podlahy. Minerální jádro je vyrobeno na bázi přírodních horninových minerálů a moderních polymerů. Zajišťuje výjimečnou odolnost proti nárazu a vynikající vedení tepla. Desky HD Mineral Core jsou krásné jako dřevo a praktické jako keramická dlažba. Vzhledově jsou k nerozeznání od pravého dřeva a při použití připomínají dlažbu. Rozměrová stabilita umožňuje položit až 200 m2 panelů bez nutnosti dodatečných dilatačních spár. Není tedy nutné používat prahy nebo profily ve dveřích. Panely tohoto typu si získaly mnoho příznivců a uživatelé si kromě vzhledu a praktických aspektů pochvalují především snadné čištění a příjemnou strukturu.

Evropská produkce – kvalita a ekologie

Panely Arbiton Woodric byly kompletně navrženy a vyrobeny v Evropské unii. Jedná se o výrobek nejvyšší kvality, a proto na něj výrobce poskytuje dlouhodobou záruku. Supermoderní výrobní linky navíc zaručují nejvyšší kvalitu a opakovatelnost výroby, stejně jako dodržování nejpřísnějších ekologických norem.

Epidemie COVID a nedávné celosvětové nepokoje nás přiměly uvědomit si, jak křehké a zranitelné jsou dodavatelské řetězce. Začínáme klást vyšší důraz na jistotu a předvídatelnost dodavatelů a možnost rychlého dodání s nízkým MOQ. Místní, evropský výrobce také znamená nižší emise CO2 spojené s mnohem kratší dopravou, a tedy mnohem šetrnější výrobek k životnímu prostředí!

Arbiton Woodric je kolekce, která má všechny atributy pro absolutní trhák! Kombinace vysoké kvality, technologie SPC a minerálního jádra s průlomovým designem a atraktivní cenou je receptem na úspěch.

8.8.2022 4:59 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist