Aplikace v telefonu vám pomůže zařídit byt

V době, kdy přes chytrý telefon můžeme zamykat a vytápět na dálku své domy, organizovat si čas a zdraví, bylo jen otázkou času, kdy přijde aplikace, která nám pomůže zařídit si interiér. Ten čas je už tady a aplikace, kterou potřebujete, se jmenuje Saatchi Art. Zatím je ke stažení na Appstoru.

I když v současné době si mnoho lidí stěžuje, že kvůli chytrým telefonům přicházejí o soukromí, je pravda, že velké množství aplikací nám může v mnoha situacích ulehčit život, a také nám ho pomoci zorganizovat.

Nás v redakci zaujala aplikace, kterou si můžete stáhnout  v Appstoru a jmenuje se Saatchi Art. V jejím obsahu najdete obrovské množství všech možných obrazů, od těch notoricky známých a slavných, až po novinky od mladých umělců. Díky speciální funkci této aplikace si můžete ve virtuálním světě pověsit na svoji zeď jakýkoliv z obrazů a dokonce si uděláte i fotografii, jak by mohla zeď s obrazem vypadat. V klidu se rozmyslíte, co by vašemu pokoji slušelo a máte to celkem bez práce.

Možná namítnete, že si přece nebudete kupovat drahé obrazy online! To ale nemusíte. Uděláte si však představu, jestli bude lepší barevný obraz, černobílá fotografie, nebo velmi moderní umění v podobě několika výrazných tahů na bílém podkladu. Styl, který vyberete, si už můžete koupit kdekoliv i v běžných obchodních řetězcích u nás v Čechách.

Novinkou v aplikaci jsou také plastiky a nejrůznější druhy soch a připravují se závěsy, záclony a koberce. Takže zakrátko si sami velice pohodlně v telefonu pomocí aplikace zařídíme celý byt a vše si okamžitě jedním klikem objednáme a zaplatíme online. Ještě ten samý den nám nábytek a dekorace přivezou a my je jen rozmístíme. Tohle není hudba budoucnosti ale realita příštích měsíců, protože podobné aplikace právě vznikají.

Sabrina Harisová
Foto: Freshome.com, saatchiart.com

29.1.2015 12:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist