Dům na hypotéku za cenu nájmu: Splňte si sen o novém bydlení

Uvažujete o novém bydlení? Pokud ano, máte šanci vydat se různými směry. Jmenovat bychom mohli pronájem nebo nákup bytu, případně koupi staršího domu s výhledem na rekonstrukci či realizaci úplně nového projektu.

Když si člověk projde všechna pro a proti u veškerých zmiňovaných alternativ, rázem zjistí, že nejlevnější je pronájem. Počítat byste ale měli s tím, že peníze, které by jinak mohly jít na hypotéku, poputují do kapsy cizímu člověku, případně firmě. Této situaci se stoprocentně vyhněte! Máte strach, že byste na nový domek neměli peníze, respektive hypotéku neutáhli? Nemusíte! Tedy alespoň v případě, že zvolíte nový dům za cenu běžného nájmu!

Vyberte si spolehlivého partnera

Jestliže si zvolíte správného partnera pro financování a výstavbu domu na klíč, můžete mít dokonce vaše měsíční splátky nižší, než je tomu u běžného nájmu! Na internetu a mezi veřejností panuje spousta názorů na tento typ financování a výstavby rodinných domů. Mnohdy se dostaneme i k různým negativním hodnocením, a to především v internetových diskuzích.

Jestliže chcete vsadit na jistotu, respektive firmu s čistým štítem a maximální spolehlivostí, poradíme vám. Naším tipem je společnost Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. označovaná také jako DDNK.cz. Na stejnojmenných webových stránkách najdete spousty zajímavých typových projektů a výhod, jež tato firma nabízí.

Když zvládnete splatit nájem, hypotéka nebude problém…

Co se týká samotné hypotéky, můžete si být jisti, že vám tato firma pomůže najít nejvýhodnější možnost financování na celém trhu. Přímo na zmiňovaném webu si budete moci velmi pohodlně prostřednictvím online kalkulačky vypočítat celkovou cenu měsíčního nájmu, respektive hypoteční splátky.

Stačí vám jen zadat několik údajů, mezi které patří cena za realizaci stavby, hodnota pozemku, výše měsíčního vkladu a další údaje. Moderní domy na klíč nabízí i jiné výhody. Díky daňovému zvýhodnění vám například bude odpuštěna 12. splátka v roce.

Certifikovaný specialista vše zařídí

Již při samotném výběru firmy, která bude váš dům na klíč realizovat, je třeba prověřit její renomé! Učinit tak můžete velmi jednoduše, stačí se podívat na certifikace, jimiž konkrétní společnost disponuje, a na již realizované zakázky.

Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. se mohou pochlubit především tím, že všechny stavební procesy podléhají nejpřísnějším standardům podle jedné z mezinárodně nejuznávanějších projektových metodik PRINCE2.

Firma splňuje německé standardy kvality a investuje prostředky do nejrůznějších inovací a zefektivnění stavebních procesů. Navrhování i realizaci dřevostaveb a rodinných domů na klíč se věnuje již více než 30 let. Stejně tak dlouhodobě řeší optimalizaci finančních nákladů – nejvýhodnější hypotéky nabízí již 25 let.

Samozřejmostí jsou i další certifikace související s materiály použitými na stavbu, o nichž se ještě zmíníme v následujícím odstavci.

Prvotřídní stavební materiály

Základem každého objektu musí být vysoce jakostní stavební materiál. Na stavbu zděných domků se využívá pravé pálené nízkoenergetické cihly Porotherm nejnovější generace. Díky ní je garantována minimální energetická náročnost konkrétního objektu. Firma Wienerberger ostatně patří mezi nejznámější a nejúspěšnější producenty páleného zdiva na trhu. Nabízí mimo jiné i nejvyšší úroveň protipožární ochrany A1 a optimální propustnost vlhké vzdušnosti v průběhu celého roku. Splňuje jak nejpřísnější standardy Evropské unie, tak normu ČSN EN 771-1 a další přísné německé podmínky.

Při realizaci dřevostavby je využíván unikátní konstrukční systém. Spolehnout se můžete i na efektivní tepelnou izolaci a s ní spojenou maximální energetickou úsporu. Když se ke všemu přidá ještě jakostní certifikované dřevo Egger, není co řešit. Jedná se totiž o materiál, jenž se úspěšně používá již od roku 1948. Mimo jiné podléhá garanci dřeva nejvyšší jakosti, kterou představuje certifikace FSC® C100308.

Jako střešní krytina se používá tradiční pálená taška Tondach ověnčená několika švýcarskými certifikáty kvality. Vyrábí se úspěšně již od roku 1881.

Nízkoenergetický provoz samozřejmostí

Mimo již zmiňovaných stavebních materiálů se na nízkoenergetickém provozu objektu podílí také fasádní a izolační úprava zděných domů BASF Multitherm. Jedná se o certifikované a vysoce účinné řešení splňující švýcarské normy kvality od největšího a nejoblíbenějšího výrobce v Evropě.

Jmenovat bychom měli i beton a štukovou omítku od firmy Weber, jež podléhá při výrobě přísným německým a rakouským standardům. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na vyplnění stavebních otvorů. To obstarají nejmodernější nízkoenergetická okna Vekra disponující titanovým kováním a mikroventilací. O skvělé tepelně izolační vlastnosti se postarají šestikomorový profil a izolační trojsklo.

Luxusní interiér

Stavíte-li nový dům, určitě si potrpíte i na některé luxusní vychytávky za rozumné peníze. Jmenovat bychom z nich mohli například nízkoenergetické koupelnové podlahové vytápění značky Korado. Systém byl úspěšně vyzkoušen na 4 kontinentech, a to ve více než 50 zemích světa. Firma mající zkušenosti již od roku 1990 nabízí luxusní teplo od nohou, kterého se nebudete chtít vzdát.

Když se ke všemu přidá ještě přepychová koupelna Richter+Frenzel, naskytne se úžasný pohled. Stylové a funkční zařizovací předměty typu vany či sprchového kouta vám budou dělat dlouhá léta radost.

Z dalších zajímavých vnitřních prvků jmenujme speciální schodišťový systém, který certifikoval stavební institut v Berlíně. Jedná se konkrétně o známý evropský certifikát schodišť z Bauinstitutu.

Nadstandardní záruky

Máte strach, že by se mohly některé věci časem pokazit a vy byste si museli nachystat spousty peněz na jejich opravu? Kdo by tyto obavy neměl? U staveb od společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. si můžete být jisti mimo již jmenovaných certifikací kvality i několika nadstandardními zárukami.

Začít bychom mohli při jejich vyjmenování celkem 33 let trvající záruční dobou vztahující se ke střešnímu systému od tradičního výrobce pálené tašky Tondach. Jde o jedinečnou all inclusive lhůtu pojímající kompletně celé pokrytí střechy pálenými taškami. Na konstrukci vašeho nového domu získáte záruku v době trvání 10 let. V neposlední řadě musíme vypíchnout ještě záruku all inclusive na jakékoli obtíže, které by vás eventuálně mohly při bydlení v novém domku potkat.

Náš tip: Dům na klíč 49

Vybírat si u společnosti DDNK.cz můžete spousty nejrůznějších typových projektů. Maximálně ekonomické, ale přitom komfortní řešení nabízí projekt Dům na klíč 49. Jedná se o nemovitost s vnitřním uspořádáním 4+1 a celkovou užitnou plochou 92 m2. Zvolit si k objektu budete moci také jednoduché či kryté stání, případně standardní nebo dvojgaráž. Jen pro představu, například cena krytého stání pro jeden vůz činí 129 000 korun + DPH. K tomuto domu se navíc vztahuje speciální záruka vrácení 100 000 korun.

Pro bližší informace se podívejte přímo na webové stránky společnosti Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. www.domy-drevostavby-na-klic.cz. Informovat se můžete i na telefonním čísle 607 407 507.

Komerční prezentace

12.12.2016 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist