Znáte restauraci a kavárnu Dynamo? A studio Olgoj Chorchoj?

Veřejné restaurace a kavárny jsou výdobytkem moderního světa, ale dnes je vnímáme jako něco zcela samozřejmého. Mnohem méně samozřejmý je ale nějak kultivovaný vkus kavárníků. Jsou ale i výjimky. Znáte restauraci a kavárnu Dynamo v pražské ulici Pštrossova? A slavné studio Olgoj Chorchoj?

Restaurace a kavárna Dynamo byla založena roku 1999 a nachází se v lokalitě bohaté na kavárny a bary ve starosvětském, klasickém i zcela moderním stylu. Designér Aleš Najbrt ze studia Olgoj Chorchoj získal na interiér Dynama cenu za design a interiér roku 1999.  Podnik má výrazný charakter, působí přirozeně, nevtíravě a dokáže posloužit jako tradiční místo k setkávání, stejně jako umí nabídnout příjemnou každodenní kuchyni nabízející předkrmy, saláty, těstoviny, populární steaky, zákusky a obědové menu. Ceny jsou relativně mírné, jeden pokrm i s nápojem a polévkou stojí velmi zhruba 200Kč.

Dynamo je denní podnik, který má styl a charakter. Najdete jej za Národním divadlem na konci ulice Pštrossova 29, Praha 1.

Red.
Foto dynamorestaurace.cz

10.7.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist