Známe vítěze Projektu roku 2011!

Developerská společnost YBF připravuje unikátní rezidenční projekt bydlení v atraktivní lokalitě pražských Hodkoviček, který byl oceněn jako absolutní vítěz soutěže Realitní projekt roku 2011. Přestože dokončení je plánováno na prosinec 2012, již nyní je prodáno přes 40 % bytů!

Dne 15. listopadu byly vyhlášeny výsledky soutěže Realitní projekt roku 2011. Ta je zcela novou soutěží na realitním poli, která si, podle vyjádření René Hradeckého, zástupce společnosti Convenia, která akci organizuje, klade za cíl zmapovat aktuální developerské rezidenční projekty v ČR a představit je široké veřejnosti. Do prvního ročníku realitního klání se přihlásilo 93 projektů, které se realizují nejen v Praze, ale po celé České republice. Jak odbornou porotu, tak komisi architektů nejvíce zaujal projekt společnosti YBT, který nese název Rezidence Jitřní. Projekt tak zvítězil nejen v úzké oblasti Prahy 4, ale i v celé republice a stal se tak absolutním vítězem soutěže. Projekt YBF, Rezidence Jitřní, však zvítězil i mezi odbornou porotou architektů a to na celorepublikové úrovni. Zaujal tedy také svým architektonickým řešením, za nímž stojí zejména Ing. arch. David Cais.

„Ocenění odborné poroty vybrané z řad realitních odborníků a architektů, kteří posuzují tržní, praktické a kvalitativní předpoklady projektu, lokalitu, prodejnost, standardy, marketing a architektonické zpracování a umístění projektu YBF, Rezidence Jitřní na 1. místě mezi Projekty roku 2011 na území celé České republiky i v Praze 4,  je pro nás  důkazem, že YBF je společností, která sdružila špičkové odborníky s dlouholetou zkušeností z různých segmentů developmentu a stvořila výjimečný projekt, který i přesto, nebo možná právě proto, že se vymyká dnešnímu standardu českého realitního trhu, dokáže být silným hráčem na trhu s moderním bydlením,“ řekl Petr Polcar, ředitel společnosti YBF.


Rezidence Jitřní je soliterní bytovou stavbou zasazenou do staré části Hodkoviček s již ukončeným územním rozvojem. Díky tomu se můžete spolehnout, že okolí zůstane i v budoucnosti příjemně poklidné a plné zeleně, bez výrazných stavebních zásahů. Lokalita nabízí život blízko přírodě a přitom s výhodami velkoměsta na dosah. Vyniká skvělou dostupností sportovních a volnočasových center a umožňuje tak maximum zážitků při minimální době na přesun.

Členitá stavba s pěti nadzemními podlažími, která byla zahájena v září 2011, splňuje vysoké nároky na prostorové řešení a variabilitu. Interiéry s francouzskými okny, vysokými stropy a moderně řešenými úložnými prostory poskytují skvělé světelné podmínky. Objekt zahrnuje pouhých 31 bytů, aby si  zachoval vzdušnost a respekt k privátnímu komfortu rezidentů.

Na otázku, proč právě Projekt Jitřní získal významné ocenění Projekt roku 2011 a čím je oproti ostatním vyjímečný, odpovídá Petr Polcar, ředitel společnosti YBF: „Máme za to, že projekt YBF, Rezidence Jitřní zaujal porotu svou výjimečností, neboť se záměrně vymezuje vůči současným trendům na českém realitním trhu a vyhýbá se nešvarům dnešních novostaveb. Rezidence Jitřní není projektem rychlého bydlení, přináší velkorysé prostorové řešení s důrazem na osobní komfort. Nejde nám o snadný zisk, nýbrž o vytvoření trvalé hodnoty – od toho se odvíjí nadčasový design a nadstandardní kvalita použitých materiálů. V neposlední řadě je Rezidence Jitřní unikátní tím, že pro nás projekt nekončí stavbou domu. Pro obyvatele bude k dispozici recepce s vyškoleným personálem a široký výběr služeb, který jim ulehčí každodenní provoz domácnosti a umožní jim plně se věnovat jejich aktivnímu životnímu stylu.“

Redakce
Zdroj: Rezidence Jitřní

4.2.2012 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist