Zkuste něco efektního

Koupelna by měla pochopitelně splňovat v prvé řadě praktické parametry, ale pokud dokáže být taká elegantní či krásná, pak to jistě není na škodu. Zkuste třeba nějaký „koupelnový šperk“ typu stojánkové baterie.

116035-1100x618.jpg Celá galerie 3 Zdroj: archiv redakce

Stojánkové baterie jsou primárně určeny pro vany, které stojí v prostoru a nejsou tedy vsazeny do žádného rohu. Nicméně, fantazii se meze nekladou. Jediným problémem může být instalace stojánkové baterie, která si takříkajíc bere vodu většinou z podlahy a ne ze stěny. Jsou ovšem výjimky, ale většinou bývá opravdu nutné upravit rozvod vody v koupelně a to znamená sice malý, ale přeci jen stavební zásah.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

TIP: Zjistěte si, jak se do stojánkové baterie přiváděná voda, ale obecně platí: o stojánkové baterii uvažujte dříve, než se pustíte do budování celé koupelny, neboť jak je zřejmé, dodatečná instalace by mohla mohla vyřadit vaší koupelnu min. na jeden den z provozu, o nepořádku ze staveních pracích nemluvě.

Red.
Foto Sanitec,  Helvít s.r.o.

4.6.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist