Získejte inspiraci pro váš útulný domov

Přečtěte si časopis věnovaný problematice bydlení v bytě a rodinném domě s větším důrazem na interiér, který však nezapomíná na další trendy životního stylu včetně návštěv zařízených interiérů a zabydlených rodinných domů.

108759-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

V čísle 4/0/8, které vyšlo v pondělí 7.7.2008, vám ukážeme, jakými způsoby můžete zvelebit stěny místností. Zvolíte malbu, strukturovanou omítku, tapety či obklady? Nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám, jak vybrat ten nejvhodnější způsob k povaze místnosti.

Zařízení pokoje studenta není jednoduchá záležitost. Je důležité abychom vytvořili dospívajícímu dítěti vhodné podmínky nejen ke studiu, ale také k osobnostnímu rozvoji.

Bio udává směr. Základna příznivců biostravy se rychle rozrůstá, jsou biopotraviny pouze módním trendem, nebo skutečným krokem ke zdraví?

Podívejte se s námi, jak bydlí známý desetibojař Roman Šebrle. Přijměte také pozvání na jednu pražskou půdu a podívejte se, jak se bydlí v italském stylu.

To vše a spoustu dalších zajímavých článků si máte možnost přečíst v časopise Living, který si můžete předplatit na www.predplatnecasopisu.cz .

Red.

7.7.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist