ZIMNÍ SLEVY 25% na plastová okna od 6.11. do 22.12. 2006

Nyní se nabízí ideální příležitost, jak pořídit naše značkové výrobky levně! Již dnes můžete uzavřít zakázku na plastová okna s výraznou zimní slevou 25%, která platí na smlouvy uzavřené do 22.12. 2006, po tomto datu Vám již nebudeme moci nabídnout takto výhodnou zimní slevu! Sleva se vztahuje na plastová okna, dřevěná eurookna a parapety, neplatí na hliníkové výrobky a příslušenství (rolety, žaluzie, sítě).

124181-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Jak postupovat:

Doporučujeme orientačně okna změřit a s poptávkou oslovit naše nejbližší obchodní zastoupení, kde vyhotovíme předběžnou cenovou kalkulaci včetně dopravy, montáže a dalších služeb. Poptávku je také možné poslat přímo z formuláře „poptávky“ na www.vekra.cz. Nezapomeňte vyplnit místo realizace (pro kalkulaci dopravy) a zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní fotogalerie oken.

Provést výměnu starých oken za nová je bez problémů možné, i když jsou teploty pod bodem mrazu. Víme totiž, že mezi demontáží stávajícího okna a montáží nového okna uplyne pouze několik desítek minut. Za tuto dobu nedojde k prochladnutí zdiva a tak se teplota v místnosti po instalaci rychle vrací k normálu. Květiny, které by mohly utrpět chladem, lze snadno přemístit do vyhřáté části bytu. Rovněž není třeba mít obavy z kvality použitých montážních materiálů. Běžně se pak v tomto období používají hmoty (malty, montážní pěny), které jsou určeny až do -10 stupňů Celsia. Pro klienty, kteří se neobávají výměn oken v zimě, jsou připraveny další výhody, které spočívají nejen v atraktivních zimních slevách, ale i v celkově lepších možnostech služeb.

www.vekra.cz

20.11.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist