Jak zařídit inspirativní kancelář? S těmito tipy neuděláte chybu!

Ať už pracujete z domova, nebo do kanceláře dojíždíte, potřebujete prostor, který naplno rozproudí vaši kreativitu.

1-living.cz_titulka-1100x618.jpg Zdroj: elements.envato

Přestože v posledních dvou letech mnoho lidí pracuje z domova, v současné době dochází k opětovnému nárůstu kancelářských prostor, a to i přes prudce rostoucí náklady na energie.

Při hledání způsobů, jak dosáhnout větších úspor při provozu budov, například prostřednictvím výměníků tepla Cipriani, by se nemělo zapomínat na výsledky nedávných průzkumů. Podle nich většina zaměstnanců a pracovníků na volné noze dává přednost kombinovanému režimu, tj. dojíždění do kanceláře alespoň jednou týdně.

Ať už pracujete kdekoli a potřebujete pořádnou dávku inspirace a kreativity, následující tipy jsou určeny právě vám. Mějte je na paměti při návštěvě showroomu Staupra Bratislava a dalších prodejců, než začnete zařizovat.

Sázka na přírodní materiály

V kanceláři nebo v domácím „pracovním“ koutku je často málo místa. Vše však můžete vizuálně vylepšit použitím jasných barev. Kromě toho se vyplatí vsadit na přírodní materiály, jako je dřevo, mech, a nezapomeňte na pokojové rostliny. Příjemný pocit prostoru je pro podnícení kreativity zásadní.

Velká tabule pro vaše nápady

Ať už poskytujete poradenstvo pri marketingovej stratégii nebo potřebujete vymyslet nové příchutě pro diétne polievky, vyhraďte si dostatek prostoru pro své nápady. Nesmí chybět velká tabule s lepicími poznámkami. Pokud nemáte místo na tabuli, zkuste použít speciální tablet určený pro psaní poznámek.

Sedíte často? Pozor!

Tvůrci často hodně sedí a spolu s tvůrčím zápalem si málokdy uvědomují, že často sedí více než 10 hodin denně. Problémem však není jen židle nebo boty, ale také správná výška počítačového monitoru, ergonomická myš a sklon nebo typ klávesnice. Negativní důsledky sedavého zaměstnání vás jistě doženou, proto se nebojte moderních ergonomických řešení.

23.9.2022 1:38 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist