Zaostřeno na hmyz

Nemusíte se bát, dnes nebude řeč o škodlivém, ani odpudivém hmyzu, dnes si ukážeme na mnoha příkladech, že hmyz může být skvělou okrasou i zajímavou dekorativní záležitostí, a to v mnoha nejrůznějších podobách.

Není to živý hmyz, kdo se k nám zkouší dostat do bytů a domů, jsou to spíše návrhy a design, která je ovlivněn hmyzem. Tím ovlivněním myslíme to nejlepší, dobrý nápad, invenci a velmi efektní způsob realizace těchto designérských návrhů.

Velkou výhodou je u tohoto hmyzu, který máme ve svém bytě to, že se nám bude množit pouze tehdy, kdy se těmto novým trendům nebudeme bránit a z řad hmyzího designu budeme vybírat další a další abychom své domovy vyzdobily co nejzajímavěji a v duchu moderního trendu.

Vybírat můžeme jak z povlečení, stínidel na lampy, povlaků na polštáře, dekoračních samolepek na stěnu, obrazů a obrázků na zeď, výšivek na povlečení či polštáře, potahů na křesla, či sbírek motýlů. Vědce a milovníky přírody možná zaujme zarámovaný motýl ve vitríně, dětem se asi bude líbit povlečení s beruškami, vážka nebo motýl na polštáři nám poskytne pohodlné posezení při sledování filmů, stejně tak jako pohodlné černobílé křeslo vhodné do každé místnosti. Radost nám stejně tak může udělat porcelánová sada s motýly na květinách vyobrazenými na porcelánovém dekoru. Hmyz můžeme nalézt vyobrazený na koberečcích, dekách, lampách či v podobě veselých potisků na skleničkách. Hmyz může do našich příbytků udělat doslova invazi, a to přímo z ateliérů bytových návrhářů.

Prohlédněte si naši dnešní fotogalerii u článku, možná vás inspiruje a pořídíte si také nějaký „hmyzí „ kousek i do vašeho bytu.

Podobnému tématu jsme se věnovali v našem předchozím článku a názvem „Inspirováno motýly“ nebo „Ptačí dekor teď v létě frčí, co na něj říkáte vy?

Text: Zuzana Bohdalová
Foto:notonthehighstreet.com, etsy.com, plowhearth.com, eyeforfinds.com, bambinogoodies.co.uk, olliebollieboo.co.uk, johnlewis.scene7.com, homedit.com, home-garden-decor.co,  nest.co.uk, houzz.com, sourcecollection.com, potterybarn.com, folksy.com, annywand.de, hm.com

8.1.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist