Zajímavý nápad pro koupelnu: dvoubarevná umyvadla

Koupelnu je možné různými způsoby ozvláštnit a udělat originální, ale vymyslet opravdu něco nového, je dnes už poměrně těžké. Používáme různé materiály, různé tvary, různé stylové kreace a různé barvy. A právě s nimi je možné si pohrát do té míry, že opravdu vznikne něco nového a nebo alespoň neobvyklého.

126427-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Když se řeší koupelna, ať už zcela nová či v rámci přestavby, adaptace atd., tak vždy je potřeba najít takové řešení, které bude uživatelům vyhovovat. Ideální je pak situace, kdy je koupelna obrazem stylu svého majitele, které se tak cítí ve své koupelně jako obrazně řečeno ve svých a na míru ušitých šatech. Konec konců, kde jinde by se měl člověk cítit uvolněně a zbavený všech bariér, než právě v koupelně?

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Více barev

Zcela zásadním a fungujícím nástrojem na tvorbu interiéru jsou bezesporu barvy a potažmo tedy světlo. Co to znamená „intimní“ prostředí? Je to přece prostředí, které je charakteristické zejména množstvím (tlumeného) světla. A o barvách to platí zrovna tak. Některé jsou smyslné, jiné mohou evokovat něhu a co člověk, to různá reakce.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie umyvadel

TIP: zajímavým způsobem fungují dvoubarevná umyvadla, jejichž tradiční bílá barva je nehrazena různými „měkkými“ odstíny modré a růžové. Je to neotřelé řešení kombinující klasický vzhled s jeho moderním pojetím.

Red.
Foto: Villeroy and Boch

3.4.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist