Výstavní plocha veletrhu FOR HABITAT se zaplňuje!

Veletrh FOR HABITAT se stává jediným veletrhem zaměřeným na téma bydlení a interiéry pořádaným v Pražském veletržním areálu Letňany. Tento výstavní areál je již tradičním a vyhledávaným místem mnoha návštěvníků se zájmem o tuto problematiku.

3090-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

 

Ačkoliv do zahájení veletrhu zbývá relativně dost času, řada firem nenechává přihlášení na poslední chvíli. Mezi prvními byly nábytkářské firmy NO. 1 FAMILY a JAROSLAV KADLEC, zatím největší krytou výstavní plochu (140 m2) obsadila firma JECH CZ. Svoje expozice na FOR HABITAT plánují již tradičně vystavující společnosti, tak i firmy, které se zde budou prezentovat poprvé.

Česká kvalita – nábytek jako doprovodný program veletrhu

Veletrh FOR HABITAT bude jako každý rok doplňovat řada doprovodných programů. Vedle akce BRÁNA ŘEMESEL se na semináři Asociace českých nábytkářů (AČN) představí značka Česká kvalita – nábytek. Program Česká kvalita byl přijat usnesením vlády č. 685/2002, jako program podpory prodeje kvalitních výrobků a kvalitních služeb. Cílem programu je zlepšit informovanost spotřebitelů o značkách kvality na českém trhu, zavést jednotný systém důvěryhodných značek, podpořit domácí firmy, které dávají přednost kvalitní produkci a zlepšit postavení českých firem i na zahraničních trzích. AČN je správcem značky a tedy má oprávnění ji udělovat výrobcům nábytku registrovaným v České republice.

FOR GARDEN

Ačkoli hlavní téma veletrhu FOR GARDEN je zahrada a ta v zimním období má období klidu, náš veletrh minulé měsíce nespal. Také plocha určená pro tento veletrh se úspěšně plní. Hlásí se zejména firmy zabývající se výrobou a prodejem zahradního nábytku a techniky a pochvalují si, že jde o možná první veletrh specializovaný na jejich obor v Praze. Pro jejich expozice je připravena jak krytá, tak i venkovní výstavní plocha.

Zahrada roku 2006 jako doprovodný program veletrhu

Také veletrh FOR GARDEN obohatí doprovodné programy. Vedle praktických ukázek bude například na semináři Svazu zakládání a údržby zeleně (SZUZ) představena a vyhodnocena soutěž Zahrada roku 2006, jejímž předmětem jsou sadovnická díla v kategorii „zahrada u rodinného domu s minimální plochou 200 m2“. Přihlásit se mohou se souhlasem vlastníka díla fyzické a právnické osoby, které příslušné dílo realizovaly. Cílem soutěže je zvýšení kvality sadovnických objektů, seznámení odborné i širší veřejnosti s těmito díly a propagace odborných a kvalitních zahradnických firem.

Redakčně upraveno z materiálů společnosti ABF a.s.
Foto ABF

 

23.2.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist