Vyšperkujte si svůj byt třeba pomocí…

Kdy vás začne zajímat problematika bydlení? Předpokládáme, že v okamžiku, kdy samy něco řešíte, a to buďto proto, že chcete své bydlení nějak změnit a nebo vytvořit bydlení zcela nové. A pochopitelně, čím to pude snadněji, tím lépe. Máme pro vás tip, jak si vlastně zcela bez práce své bydlení osvěžit a nebo ho udělat alespoň pro vaše oči „nové“. Zkuste to, jako „za starých časů“.

118621-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Dnes nám současná podoba interiérů naší, tedy euro-atlantické civilizace, připadá takzvaně normální. Nepřekvapuje nás, že sedíme na židlích, na křeslech a nebo pohovkách, že spíme na postelích a jíme v sedě. A tak, jako nám dnes připadá zajímavé a vlastně romantické inspirovat se životním stylem našich prarodičů a obklopit se krásnými starými věcmi, tak podobným způsobem mohou uvažovat i lidé stojící zcela mimo naší kulturní oblast a žijící tedy na blízkém či vzdálenějším východě. A tam se „tenkrát“ žilo mezi koberci a polštáři a pohodlí zařízeného obydlí se vychutnávalo v leže.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie dekorací

TIP: zkuste chápat  polštáře, podhlavníky a podušky jako výraznější spolutvůrce charakteru místnosti. A navíc, když na poměrně fádní pohovku položíte několik výrazných polštářů, tak se taková pohovky jistě rázem „promění“ a bude „nová“.

Je zvláštní, nakolik se polštář stal vlastně čistě a jen účelovou součástí ložní výbavy. Ale i tak, když si kupujete pohovku, pak přeci ve většině případů jsou alespoň součástí nabídky také nějaké polštáře, většinou ve stejné potahové látce, které upozorňují na to, že pohodlí se dá přeci jen ještě nějak vylepšit a že mu k dokonalosti stále něco ještě chybí…

Red.
Foto: designersguild.com

21.5.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist