Vyměňte klíč za čip nebo mobil!

Elektronické přístupové systémy se postupně stávají novým standardem pro vchody bytových domů a stále oblíbenější jsou také v případě zabezpečení rodinných domů. Nabízejí totiž větší pohodlí a další výhody, které u mechanických systémů nenajdete.

Elektronické přístupové systémy využívají zámky, které se neodemykají mechanickým klíčem, ale elektronickým médiem (např. čipem nebo čipovou kartou), zadáním kódu, otiskem prstu a v posledních letech již také dokonce aplikací ve smartphonu.

Největší výhodou těchto systémů je flexibilita v nastavování přístupových práv. Pokud ztratíte klíč, musíte vyměnit zamykací vložku a s ní i klíče všech obyvatel domu. V případě ztráty čipu tomuto čipu prostě zrušíte platnost a pro případného nálezce tak bude nepoužitelný. Stejně tak je možné snadno zrušit přístupová práva pro kód nebo otisk prstu. Kromě toho, že je zrušení rychlé a jednoduché, s sebou tato možnost přináší značnou úsporu nákladů.

Elektronické systémy jsou díky provedením odolným proti vandalům i vlivům počasí ideální pro vstupní dveře. Zajistí tak maximální bezpečí pro Váš byt i dům a pokud jde o bytové domy, nezvaní hosté, přespávání bezdomovců i ničení společných prostor vandaly bude minulostí.

Pro více informací o elektronických přístupových systémech kontaktujte KLÍČOVÉ CENTRUM, specialisty na mechanické i elektronické zabezpečení domácností.

Komerční prezentace

25.9.2017 3:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist