Vyhřívaný podnos pro nechladnoucí pokrmy

K vybrané kultuře stravování v restauracích patří nahřívaný talíř tak, aby pokrm vychládal mnohem pomaleji a nevystydl ihned po kontaktu se studeným porcelánem. Podobnou službu nabízejí některé kuchyňské elektrospotřebiče a stejně tak i vyhřívaný tác HOT TABLE, který je schopen tento druh pohodlí poskytnout v podstatě kdekoliv.

111546-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Podnos HOT TABLE produktového designéra Petra Grosmana může být praktickým doplňkem domácnosti, stejně jako kanceláře či cateringové společnosti. Slouží jako podnos i prostírání a zároveň nabízí komfortní službu, kterou je možné získat ve vybraných restauracích, a sice nahřívá talíře a udržuje tak jídlo stále teplé. Umí se napájet z vlastních baterií, ze sítě a nebo pomocí USB portu.

HOT TABLE funguje podobným způsobem, jako čelní vyhřívané sklo automobilu. Vodivá plocha je zde ale současně materiálem pro tvorbu ornamentu, takže se nemusí nikterak schovávat a naopak zůstává všem na očích v podobě dekorování plochy tácu.

Energii si tác bere podobným způsobem, jako notebook z baterií, které po dobití mohou fungovat přibližně 3 hodiny, a nebo z počítače prostřednictvím USB portu.

Red.
Foto Studio Grosman

3.12.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist