Vyhrajte zázračný filtr do sprchy

O kvalitě vody, kterou pijeme se toho již namluvilo spousty. Ale co takhle voda, kterou se sprchujeme – existují nějaké požadavky na její kvalitu? Proč nám někdy voda vysušuje pokožku a jindy ne? Zúčastněte se naší soutěže a můžete vyhrát super filtr do sprchy, který zaručí sametovou kůži a lesklé vlasy. Neváhejte, máme jich 5!

Jak funguje takový filtr do sprchy?
Sprchový filtr jednoduše zbaví vodu více než 95 % chlóru, což dokáže díky sofistikovanému procesu čištění za pomoci keramických kuliček a siřičitanu vápenatého. Filtr se přitom jednoduše instaluje mezi vodní baterii a hadici od sprchy a instalaci zvládne úplně každý. Životnost náplně filtru je 20 000 litrů, což vám v ideálním případě zajistí vodu bez chlóru až na jeden a půl roku. Životnost filtru můžete několikrát prodloužit výměnou náplně filtru, které můžete koupit na e-shopu zivavoda.cz.

Velká inspirativní galerie sprchových koutů

Výhody používání sprchového filtru

♥Zabraňuje lupům způsobeným chlorem a osvobozuje od suché pleti a pokožky hlavy.
♥Chrání stav vlasů (i barvených vlasů).
♥Zlepšuje suché, podrážděné a svědivé kožní problémy. Způsobuje zdravější, jemnější a snadno zvládnutelné vlasy. Zanechává pleť hladkou, mladou a zdravou.
♥Je dobrý pro citlivou a poškozenou kůži, a dokonce i pro děti.
♥Je vhodný i pro akvarijní ryby – není nutné nechat odstávat vodu z vodovodu.
♥Chrání pokožku zvířat od chloru a chloraminů vody z vodovodu.

Společnost Živá voda.cz se zabývá nejen filtry do sprchy, ale také kvalitou pitné vody. I když se říká, že pitná voda je zdravější než voda balená, z obrovských prodejů vody v pet lahvích to není poznat. I na skladování balené vody existuj směrnice, které ale málokteré firmy dodržují, a tak můžete vidět statisíce barelů naplněných vodou, vyskládaných na paletách, na které celý den praží slunce. Tím se voda znehodnocuje. A právě zde nastupuje ionizátor Miracle Max. Je to skvělá mašinka, která upraví PH vaší domácí kohoutkové vody, tak aby byla chutná a bez škodlivin. Většinou je voda totiž kyselejší a překyselení organismu způsobuje zdravotní problémy. Ionizační jednotka Miracle Max je úžasná v tom, že namísto filtračních konvic, které přefiltrují malé množství vody a zbaví ji jak škodlivin, tak i důležitých prvků, okamžitě připraví lahodnou a čistou vodu, kdykoliv otočíte kohoutkem. Takže vám odpadá každotýdenní nákup pet lahví, nebo barelů vody a také nemusíte řešit, co s plastovým odpadem. Více si o Miracle Max můžete přečíst na Živá voda.cz

A jdeme soutěžit!


Naše soutěžní otázka zní:
V jakém rozmezí umí ionizátor Miracle Max změnit PH vody?

Odpověď naleznete zde


Svoje odpovědi zasílejte na náš redakční email redakce(zavináč)living.cz a do předmětu napište Miracle Max. Každý třístý v pořadí získá tento zázračný filtr do sprchy.
Držíme palce!

Soutěž trvá od 30.7. do 15.8. 2012

Poskytnutím svých údajů souhlasíte se zasíláním komerčních sdělení na vaši emailovou adresu. Zasílání komerčních sdělení můžete kdykoliv zrušit, kliknutím na příslušný link v jakémkoliv komerčním emailu.

30.7.2012 12:01

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist