Vyhrajte úžasné dorty z ručníků!

Ne, to není překlep. Všem sladkomilům, kterým srdce zaplesalo se omlouváme 🙂 Dorty z ručníků jsou zajímavým dárkovým zpestřením, které se dá po rozebrání i velmi dobře využít. A 3 krásné dorty podle svého výběru můžete vyhrát i vy!

129745-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Tak jak to bývá, kde je nápad a šikovné ruce – dílko se podaří. Jeden pár šikovných rukou patří dlouholeté aranžérce Jaroslavě Langweberové, která při jedné cest Hradcem Králové ve výloze uviděla netradiční dort z ručníků. Přišla domů, ze skříně vzala ručníky a zkoušela vázat, skládat a kombinovat tak, aby dílko připomínalo dort. Po čtrnácti dnech nakonec našla ten správný systém.

Dorty však nemusí být pouze z ručníků, i když jsou jejich základem. Chcete – li obdarovat muže, dá se dort doplnit o doutníky,lahve s likérem apod., pokud je obdarovaná žena, mohou být v dortu květiny, čokolády nebo jiné laskominy. Dorty se také připravují i při příležitosti narození miminka, kdy se přidávají plenky, lahvičky, kousátka a samozřejmě i ručně vyráběná přáníčka v barvě dortu.

DSCN2258.jpg

Zdroj: archiv redakce

Inspirativní fotogalerie narozeninových dortů

Tři krásné dorty z ručníků i s přáníčky podle vlastního výběru čekají na 3 šťastlivce, kteří zodpoví naši  soutěžní otázku:

Jak dlouho trvá vyrobit jeden dort?
a)    1 hodinu
b)    do 2 hodin
c)    3 hodiny

Správné odpovědi zasílejte na redakce(zavináč)living.cz do 23.9.2011. Do předmětu emailu napište „Dorty z ručníků“ a nezapomeňte na sebe uvést kontakt v případě výhry.
Foto: archív Jaroslavy Langweberové, http://pkot.humlak.cz/

12.9.2011 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist