Jak vybrat dveře do dětského pokoje?

Zařizování dětského pokoje je jednou z příjemnějších záležitostí pro rodiče. Volba nábytku pro menší a větší děti, fantaskní vzory a výrazné barvy – všechny tyto půvabné prvky umožňují na chvíli znovu se cítit jako v mateřské školce.

Jaké vzory převládají nyní v dětských královstvích? Lze to těžko přesně určit – obvykle se totiž sází na fantaskní míchání motivů. Zásuvky v barvách ombré, příjemné nadýchané koberce, geometrické potisky – to všechno můžete najít v jednom interiéru.

VE FIRMĚ PORTA DRZWI bez problému najdete křídla, které můžeme přizpůsobit požadavkům vašeho dítěte. Široká škála barev a vzorů, kterou máme k dispozici, splní nároky a fantazie každé ratolesti. Dorůstajícímu dítěti určitě se budou líbit dveře z kolekce Porta VECTOR Premium.

Porta VECTOR PREMIUM

Vhodně vybrané dveře do dětského pokoje je velmi důležitou záležitostí. Bezpečnost je klíčovou otázkou. Aby si dítě nepřiskříplo prstíky, můžete namontovat na dveře zavírače. Bude také dobré zabezpečit stěnu nebo nábytek, které se nacházejí v blízkosti dveří, a použít k tomuto účelu dětskou zábranu.

Téměř v každé kolekci PORTA DRZWI najdete plná křídla bez skleněných prvků. Pokud se vám i přesto líbí zasklené dveře, nemusíte se jich vzdávat – vyberte zkrátka ty s bezpečnostním sklem. Jdou velmi těžko rozbít – a pokud se to přesto stane, rozpadnou se na třísky s neostrými hranami, které neporaní ručičky dítěte.

11.6.2018 12:13 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dveřemateřská škola

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist