Vážení čtenáři, je tu Silvestr !

Máme tedy už několik dní po Vánocích a my v redakci věříme, že kromě hromady balícího papíru Vám z těchto asi nejoblíbenějších svátků v roce zbylo také něco jiného, něco příjemného, něco, co není nutné ani radno uklízet. Např. radost, vzpomínka nebo třeba i nějaké vánoční předsevzetí.

108799-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Je to možná zvláštní, nebo spíše typické a přirozené, že vlastně každý výjimečný, okamžik, doba či konstelace je svého druhu výzvou všem, kteří chtějí něco změnit a teď mají tedy tu příležitost. Teď je možné říci: ano, od této vzácné chvíle bude všechno jinak. Takové předsevzetí se velmi často vydává a přijímá, ale již hůře dodržuje. Nicméně, přejeme Vám, aby jste svým případným slibům a vánočním předsevzetím se ctí dostáli. Navíc, zní to sice jako trestuhodný alibizmus, ale ještě máme před sebou Nový rok, což je také příležitost k přijímání závazků a pokud tedy cítíte, že ty vánoční sliby trochu pokulhávají a byly vysloveny po ne zcela zralé úvaze, pak je tu tedy k dispozici ještě onen novoroční reparát.

Přejeme Vám mnoho zdaru a vše nejlepší v nadcházejícím novém roce 2010 ! 

..a nezapomeňte: pečujte o své bydlení
31.12.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist