Vážení čtenáři,

předpokládáme, že máte v průběhu léta jiné starosti, než např. uvažovat nad tím, jak se bude bydlet v příštím století. I tak se Vás ale dovolujeme zeptat, kterak že tedy bude vypadat onen obytný interiér v době, kdy budeme do kolonky „datum“ psát např. rok 2134? A budeme to vůbec „psát“?

108687-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Co když v budoucnu postačí si jen na  něco tzv. pomyslet a ono se to stane, tedy asi ne tak jako v pohádce, jistě za to bude nutné něco někomu zaplatit, budeme mít svého operátora, ale i tak, třeba za 345 korun bude možné mít z vlastního obývacího pokoje palác jako ve Versailles, sice jen na pět minut, ale za to kdykoliv si člověk vzpomene. To je ale velmi naivní představa, „Versailles living“ bude totiž jistě velmi drahý program a ne každý bude mít k tomu příslušné technologické vybavení. Ale dost spekulací, nicméně, většina odborníků se opravdu shoduje v tom, že budoucnost bydlení bude úzce spojená s technologiemi virtuální reality a tak je možné, že budeme ležet v nějakém floatačním tubusu 2×1 metr a přitom si náš mozek bude myslet, že jsme třeba na horách a až program skončí, vylezeme ze svého „bytu“ ošlehaní větrem a se sněhem za krkem.

Příjemnou budoucnost Vám přeje redakce
13.8.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist