Vážení čtenáři,

podle všech údajů, dat, informací a zpráv, které se v v různých souvislostech objevují o ekonomické situaci v ČR, to vypadá, že jsme na tom minimálně když ne výborně, tak zkrátka alespoň velmi dobře.

108641-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

A jak se vlastně cítíte v Čechách, respektive v Česku Vy? Předpokládáme, že na Living chodíte v prvé řadě proto, že třeba právě teď a nebo v dohledné době řešíte či budete řešit přestavbu, adaptaci, možná koupi bytu či domu a že se tedy zajímáte o to, jak bydlet, jak si interiér zařídit atp.

V nedávné době jsme na Livignu začali publikovat zprávy ekonomicko právního charakteru, které mají nějaký vztah k bydlení. A někdy se skutečně nestačíme divit, když zpracováváme informace např. Českého statistického úřadu nebo ČTK. Např. poslední zprávou je, že průměrná velikost obytné plochy je v ČR skoro 72 metry čtvereční. Např. na poměry v Praze, respektive vzhledem k cenám bytů, je to minimálně překvapivá informace a to tím spíše, že průměrná tržní cena jednoho metru čtverečního představuje podle zprávy 28,8 tisíc korun českých. Jinými slovy, jsme země milionářů, co Čech, to Rockefeller .

Hezký život ve zlaté kotlině Vám přeje redakce

21.5.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist