Vážení čtenáři,

Jak to vlastně u vás doma vypadá? Není to z naší strany tzv. drzá otázka? Na druhou stranu, nechceme se Vám nabourávat do soukromí, jen nás zajímá, co je pro Vaše bydlení např. charakteristické, co máte rádi a co naopak ne.

108631-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Podle statistik, které si ve jménu výzkumu trhu nechávají dělat různé realitní kanceláře je zřejmé, že naše jaká si „tuzemská bydlící scéna“ začíná pokukovat po vyšší kvalitě a někdy i luxusu. Nedá se říct, že by už měla pubertu za sebou, občas ji přeci jenom přeskočí hlas, malinko ještě mutuje, ale jinak je už skoro dospělá. Obchodníci s realitami již nepůsobí jako zlatem ověšení gangsteři z Václavského náměstí, chování typu překupník či „vekslák“ je již skutečně výjimkou, ale i tak je možné na něj narazit, zejména v případě, kdy se obchoduje s nájemními smlouvami, které jsou pro mnohé jediným řešením při snaze získat jinak velmi drahé a tedy nedostupné bydlení. A tak nám nezbývá nic jiného, než si přát, aby ona zmiňovaná „tuzemská bydlící scéna“ opravdu dospěla a abychom se tedy mohli v klidu věnovat ani tak kde, ale jak bydlet.

Hodně štěstí Vám přeje redakce
7.5.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist