Vážení čtenáři,

kdyby Vám někdo nabízel vybavení interiéru čistě jen nábytkem z kovu, pravděpodobně byste si o něm mysleli, že si z vás dělá lidově řečeno legraci. A nebo ne? Jste v tomto smyslu konzervativní? A chodíte ke krejčímu? A jak to spolu souvisí?

108575-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Když se mluví o nábytku, je to velmi podobná diskuse, jako v případě, kdy se hovoří o šatech. Konec konců, navrhovat vybavení bytu nebo domu je svým způsobem jeho oblékání a člověk si musí vybrat z nabídky jaké si konfekce a nebo se svěřit do rukou odborníků, architektů a designérů, kteří jsou jako krejčí a nebo švadleny a ti pak nakreslí a vymyslí oblek přesně na míru právě tomu vašemu bydlení. A taková péče věnovaná vlastnímu bydlení se pak jistě vyplatí, vždyť to, co máme na mysli, když vypouštíme z úst slovo „domov“, je místem, kde bychom se měli cítit dobře, asi jako v šatech, ve kterých trávíme většinu svého života. A ty šaty mohou být dokonce i z kovu. Nevěříte? Čtěte Living.cz.

Příjemný týden Vám přeje Redakce
26.2.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist