Vážení čtenáři,

tak nám to znovu nedá a bez ohledu na skutečnost, že jsme magazínem o bydlení, si všímáme např. nejen toho, že je a nebo už zase není venku hezky, a že jsme bez vlády a nemáme ji ani tak proto, že bychom nebyli schopni vyhlásit volby. Jsme dokonce schopni na ně i přijít a navíc v poměrně hojném počtu.

108489-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Ale ono je to asi jedno. Teď si nahlas říkáme, že zaměření Livingu směrem na kulturu bydlení, design, architekturu a zkrátka na věci, které často nejenže fungují, ale někdy i dobře vypadají, je mnohem přitažlivější, než zmíněná politická scéna. Co bychom také o ní měli psát, kdyby právě ona byla našim chlebem? Myslíme si, že takový chleba je nakyslí, nudný a jíst se nedá. Od června je stejný, ztvrdlý, nic se neděje, je jasné, že se nikdy nedohodnou a je jim jedno, že za to berou peníze. Ale 119 poslanců z celkem dvousetčlenné sněmovny má nějakou předsednickou či místopředsednickou funkci. Je tam tedy více náčelníků než indiánů. Byli by alespoň zábavní, kdyby běhali s tou dlaní před ústy a s pérem za kloboukem, vlastně za čelenkou.

Přejeme Vám příjemný týden
Vaše redakce
9.10.2006 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist