Vážení čtenáři,

stejně jako v jiných oblastech, tak i v rámci bytové kultury či interiérového designu se objevují často náhlé vlny, které sebou nesou nové styly, trendy a nebo jen pomíjivé módní výstřelky. Některé přetrvají a stávají se klasikou, jiné jsou odstaveny z cesty a vlivem nezájmu většinové zákaznické obce pak definitivně upadnou do zapomnění. Máte rádi klasiku? A co je to vlastně klasika?

108337-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Klasické jsou např. anglické roadstery slibující dobrodružství všem, kteří usednou za jejich volanty a zkrátka jedou. A většinou jedou rychle. Klasické jsou ale dnes i „klasiké třicáte roky“, jejichž vlna takřka definitivním způsobem určila na dlouhá desetiletí tvary dodnes používaného nábytku. Klasická je ale i „stará dobrá Anglie“, klasický je předvším Mozart nebo Beethoven. Klasické je vše, co už tady bylo a co ve své osvědčenosti a díky zástupům „staromilných“ také neustále trvá. Klasický je romantický Goethe. To zní skoro absurdně, že? A naprosto neklasický je editorial v magazínu o bydlení, ve kterém se až na jednu výjimku nemluví o nábytku, ale o rychlých autech a staré Anglii. Přejeme Vám příjemný den.

Tým spolupracovníků Living.cz

9.2.2006 2:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist