Vážení čtenáři,

vypadá to, že babí léto bude mít ke skutečnému létu mnohem blíže, než léto samotné, tedy minimálně to léto, které před námi mdle defilovalo v průběhu měsíce srpna. Minulý týden se nám tedy dostalo opravdové satisfakce a my všichni tady v redakci věříme, že v podobném duchu budu počasí postupovat i nadále.

118372-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

A nebude trvat dlouho a příroda začne hrát všemi barvami, jako by se chtěla rozloučit a vypadat přitom hezky. Pak se obloha zakalí, zalije se olovem a během několika dnů začne zima. Tady ve městě je to po únoru údajně nejdepresivnější období roku, kdy je podle statistik největší nápor na různá krizová centra, lidé stále častěji vyhledávají pomoc odborníka a stejně tak se prý prodá největší počet prášků na uklidnění. Lidé v tomto období také nejvíce pijí. V severských zemích, kde mají zimu polovinu roku, je konzumace alkoholu také velmi masivní a hromadná. Někde ho dokonce prodávají na poukázky tak, aby byl alespoň nějaký základní přehled o jeho spotřebovaném množství. A tak si myslíme, že bude lépe uvést nyní byt do takového stavu, aby se v něm mohl jeho obyvatel cítit dobře i po dobu plynutí těchto ne zrovna povzbudivých měsíců. A pokud k tomu potřebute nějakou radu, neváhejte. Od toho tu Living je.

S pozdravem redakce
18.9.2006 12:00
Více o tématu: bytpříroda

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist