Vážení čtenáři,

Podle reakcí na články zaměřené na problematiku regulovaného nájemného soudíme, že je to pro řadu z vás aktuální téma. Už jste si spočítali, jak to s vámi tzv. dopadne?

108679-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Potíž je v tom, že existují dvě základní optiky na posuzování deregulace, obě se zásadní různí a obě jsou pochopitelné a mají svým způsobem pravdu. Pro nájemce představuje deregulace výrazné zvyšování pravidelných měsíčních výdajů a majitelé nájemních domů se naopak těší, že boudou moci v souladu se zvyšováním nájmu ve státních bytech zvyšovat nájem i svým nájemníkům. Ze tří tisíc bude najednou deset a když k tomu připočítáme zvyšující se ceny potravin a zdražení léků, pak se není možné divit těm, kteří takové kroky vlády považují za hrubě asociální. Na druhou stranu, reforma financí, která má do státní poklady přinést peníze, je přece musí někde vzít a nejbezpečnějším zdrojem bylo, je a bude zdražení toho, co si lidé musí stůj co stůj koupit ať se děje cokoliv: tedy bydlení, potraviny a léky.

Příjemný týden
Living
12.7.2007 2:43
Více o tématu: bydlenípotraviny

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist