Vážení čtenáři,

kupujete si tištěné časopisy? Čtete např. Moderní byt nebo Panel Plus? A pokud ano, pak je opravdu čtete a nebo raději jen tak přejíždíte očima po jednotloivých stránkách, prohlížíte obrázky a říkáte si, co že se vám to vlatně líbí a nebo nelíbí? Jak to je? A co enzimy?

108653-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Většina z vás, kteří v poměrně houfném počtu přicházíte na Living.cz, sleduje prinárně články s atrktivním obrazových doprovodem, se zajímavým názvem a nevo vchází rovnou na fórum do nějaké diskusní místnosti. Evidentně vás zajímají jak praktické věci, tak i záležtosti v prvné řadě estatického charakteru, design a nebo kupodivu i ekologie, nízkonákladové bydlení a stavby, pasivní domy atp. Ale největší návštěvnost mají přirozeně takové články, které slibují nějaký zížitek, něco smyslového a bytostně přitažlivého. Milulý rok se v tomto období značné oblibě těšily články o přípravě koktejlů a také jsme dosáhli rekordní čtenosti u editorialů, které byly vybaveny fotografiemi např. z nudapláže. A je to asi pochopitelné, vždyť je léto.

Red.
Foto archiv
4.6.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist