Vážení čtenáři,

Nevíme přesně, kolik z vás patří do skupiny tak zvaných osob samostatně výdělečně činných, kdo z Vás a jak podniká, ale myslíme si, že rozhodně je mezi Vámi jistě mnoho takových, pro které je každoročně konec března svého druhu zlomovým okamžikem. A co se děje?

Prezident, předsedové výborů, stran a sněmoven, senátoři, ministři a premiéři, nebo armáda úředníků, policie a jiných orgánů, stejně jako starostové a jejich sekretářky, auta, dovolené, nebo také soudci a kriminalisté, armáda, na to všechno se skládáme a pokud podnikáme nebo pokud prostě nejsme v tzv. závislé činnosti, pak právě do konce března musíme vyplnit hned několikrát mnohostránkový dotazník a hlavně, musíme zaplatit daně tak, aby onen stát měl z čeho žít, aby ti, jenž se o nás starají, měli na výplaty. Platit musíme. K volbám chodíme ale jen jednou za čtyři roky a prezidenta si sami volit už vůbec nemůžeme. A tak nám nezbývá než doufat, že naše, vlastně akcionářské vklady, budou našimi zaměstnanci, prezidentem počínaje a starostou z Horní Dolní konče, zhodnoceny primárně v náš prospěch. A Living ?

Užívejte si ho, proto zde je
2.4.2007 12:00
Více o tématu: prezident

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist