Vážení čtenáři,

jsme magazínem o kultuře bydlení, věnujeme se interiérům, jejich designu, stejně jako designu zařizovacích předmětů, stavebnictví atp. Každý den pro Vás publikujeme nové články a musíme s potěšením konstatovat, že je tedy soudě podle návštěvnosti asi rádi čtete. Posloucháte u toho třeba hudbu atd.Děkujeme.

124231-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Minimálně to svědčí o tom, že Vás problematika zajímá, možná právě řešíte své nové bydlení, chystáte se jej rekonstruovat a nebo máte jednoduše rádi design, architekturu, interiéry atp. Jistě také chodíte na veletrhy a nahlížíte do výloh obchodů. Mimochodem, 1.2. začíná výstava Bydlení 2007, na kterou Vás jako její mediální partner zveme.

V našem redakčním systému vidíme, které články a potažmo která témata vás přitahují nejvíce. Je zřejmé, že zaujmutí titulkem a doprovodnou fotografií zabírá. Jeden z nečtenějších článků posledního týdne je článek nazvaný: „Umělé nebo přirozené? “ Je nasnadě dovozovat si příčinu jeho úspěchu a to přirozeně v souvislostí se stále populárnější plastickou chirurgií, která pomáhá řešit méně vybaveným ženám jejich problémy. Zkrátka, některé věci jsou takzvaně věčné. Konec konců, nejstarší řemeslo je také takové, ale budiž našim čtenářům tzv. ke cti, že onen článek se ve skutečnosti jmenuje „Umělé nebo přirozené, tedy denní? “ a protože má jako průvodní fotografii obrázek žárovky, je tedy zřejmé, že se jedná o článek zabývající se problematikou o umělého či přirozeného osvětlení. Ale i tak, přiznejte se, co Vás vedlo k tomu, že jste si klikli právě na tento editorial?
S pozdravem
Redakce
22.1.2007 9:54

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist