Vážení čtenáři,

v loňském roce jsme si užili jednoho z nejteplejších podzimů, který tu podle pamětníků tzv. ještě nikdy nebyl, snad možná někdy za Masaryka. Ale to samé můžeme říci i o současné zimě. I ta je nebývale teplá, směrem k zimomřivým shovívavá a ve vztahu k dětem toužícím házet po sobě sněhové koule více než krutá. Ale zvykejme si, do padesáti let zde údajně budou tropy a pouště postoupí o několik kilometrů na sever.

108549-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Každoročně utratíme milióny za to, abychom mohli strávit Vánoce a Silvestra v teplých krajích a připíjet si šampaňským na břehu moře, jen tak v lehkých šatech a s rozhalenkou a se slovy: všechno nejlepší do nového roku. A tady v Praze na Staroměstském náměstí přitom lidé pijí svařák, kašlou, smrkají a balí se do oteplovaček, aby nezmrzli. Ale žádná poetika ruské zimy to není, jenom ztuhlé bláto, špinavé ulice a chřipkové epidemie. Pak tedy co s tím, ať si to nechají, jinými slovy: snowmans go home!

Mějte se

Living

8.1.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist