Vážení čtenáři,

když navštěvujete naše stránky, pak si také jistě čtete i jiné online magazíny a noviny. I my tady v redakci přirozeně přijímáme informace tímto způsobem, čteme většinu elektronických deníků i když i když se bez mučení přiznáváme, že ke kávě je asi v onom ranním rituálu potřeba rozevřít ty tištěné noviny, zalistovat, přečíst a odložit. Někdy se ale člověk nestačí divit a ta káva mu hořkne na jazyku.

108527-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Jak říká Andersen ústy jednoho ze svých nadpozemských pohádkových hrdinů: “lidé? Nic na nich není. Zabíjejí se mezi sebou a jediné, co vymysleli a co stojí za to, je víno. Ale i to se neušili falšovat“.Skoro šedesátiletá muslimka, matka početné rodiny si na tělo připevnila bombu a hrdě se přidala k sebevražedným atentátníkům. Než stačila kohokoliv vyhodit do povětří, vybouchla sama. Jednadvacetiletá dívka se při svých 28 kg tělesné váhy cítí jako tlouštík a odmítá přijímat potravu. Od červnových voleb nemáme do dnes žádnou vládu, pánové spolu nemluví, Hrad jim k tomu píská,a berou za to peníze. Na Václavském náměstí se vesele prodává Heroin, oběsí Husajna a zdraží se nájemné, zvedne se DPH na stavebniny aby byly byty ještě dražší, hypotéky jsou dražší už teď a to všechno si můžete přečíst v novinách za jeden den. Ono je asi opravdu lepší, zabývat se tou kulturou bydlení, ne?

Příjemný týden Vám přeje redakce Livingu
27.11.2006 10:09

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist